5 tipů na zařízení dětského pokoje

Prázdniny jsou v polovině a i když to vaše dítko nerado uslyší, září se blíží. A právě konec léta je nejlepší chvíle na zařízení nového dětského pokoje.

Nejvíce pozornosti při zařizování pokoje si zaslouží postel. Myslete na to, že dítě roste jako z vody. Klidně proto školákům vyberte už větší „dospěláckou“ postel, ze které jen tak nevyroste. Pokud se vyplatí do nečeho investovat, je to kvalitní matrace a rošt. Je to investice do zdraví vašeho dítěte. 

Jednolůžková postel s nočním stolkem RANGO 90x200 vč. roštu
6 970 Kč
Praktická postel s velkým děleným úložným prostorem a zasouvacím nočním stolkem. Určená pro matraci 200 × 90 centimetrů. Záruka na rošty je prodloužena na 7 let. Cena je uvedena bez matrace.

Víte čeho je v dětském pokoji vždy nedostatek? Úložných prostor. Hračky, knížky, věci do školy, do kroužků… je toho opravdu hodně. Proto se snažte nechat v pokoji místo na různé skříňky, boxy, případně jednoduchou komodu. Menší skříňky mají i tu výhodu, že s nimi jde snadno hýbat. Sezónní a méně používané věci nejlépe uložíte pod postelí. 

PC stůl VE
				01
3 220 Kč
PC stůl s malou komodou, vhodný pro umístění do rohu. Dvě barevné varianty, materiál Slovník: (lamino) lLaminoLamino někdy označované Slovník: (LTD) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamino.

Nepostradatelný je i dobrý stůl. Pracovní plocha by měla být dostatečně velká, aby na něm dítě mohlo třeba kreslit a v dnešní době se rovnou poohlédněte po stole, kam jde dát počítač nebo notebook. Když stůl tak i židle. U ní opět myslete na zdravý růst dítěte a pořiďte nějakou s kvalitní oporou zad a područkami. Starší školáci určitě ocení i nějaký stylový doplněk, populární jsou třeba sedací vaky

Sedací vak TULIBAG
1 490 Kč
Sedací vak TULIBAG v několik barevných provedeních. Rozměry: 140 × 180 centimetrů.
spacer