Šatní skříň se zrcadlem, nebo bez?

Bydlet bez šatní skříně, to je zkrátka téměř nemožné. A ani nemusíte být dáma milující hromady šatů a bot. V každé domácnosti se vždycky nakupí spousta oblečení, doplňků i dalších věcí, které je třeba pečlivě roztřídit a uschovat. Pak už stačí jen zvolit, zda si pořídíte šatní skříň, které se bude na přední straně třpytit lesklá plocha, nebo se rozhodnete pro klasiku bez ní. Obě varianty mají své výhody. 

Oba druhy šatních skříní – se zrcadlem i bez něj – mají jedno společné: úložný prostor. Zrcadlo je praktický bonus, který můžete ocenit v mnoha situacích.

Pro zrcadlo: opticky více prostoru

Je stará známá věc, že pokud do místnosti umístíte zrcadlo, opticky ji výrazně zvětšíte. Navíc pokud je zrcadlo pevně přilepeno na přední část skříně, odpadá vám potřeba umístit ho na stěnu – a ušetříte tak místo v interiéru. Navíc je to logické – kde jinde by mělo zrcadlo být, než u skříně s oblečením, abyste se mohli hned prohlédnout od hlavy k patě? 

 Zrcadlová šatní
				skříň BEGA 5 - šířka 180 cm
9 990 Kč
Atraktivní kombinovaná šatní skříň se zrcadlem zajímavého tvaru. Zasouvací dveře, barva bílá nebo dub sonoma. Dovážena v rozloženém stavu.

Skříň se zrcadlem vřele doporučujeme zákazníkům při koupi nábytku s úložným prostorem do vstupních chodeb a hal (skříně a skříňky do chodby). Právě v těchto místech totiž všichni často bojujeme s nedostatkem místa, a tak je zrcadlo připevněné přímo na skříni velkým pomocníkem. Navíc se můžete ještě naposledy omrknout těsně před odchodem z domu.

Skříň bez zrcadla? Skříň bez šmouh

Všichni to známe: zrcadla jsou sice krásná věc, ale jejich údržba je náročná, zvlášť pokud máme doma malé děti. Ty dokážou prstíky otisknout všude, nejraději právě na lesklé plochy, kde jsou šmouhy nejvíc vidět. A tak pokud preferujete praktičnost a minimalizaci úklidu, sáhněte v našem e-shopu raději po skříni bez zrcadel

Šatní skříň STELLA
4 990 Kč
Klasika, která nabízí zavěšení i uložení oděvů. Provedení buk a dub sonoma. Výška 195, šířka 135 a hloubka 55 centimetrů.
A co si budeme povídat – někteří z nás v ložnici zrcadla prostě nechtějí… ;-)

Ať už se rozhodnete pro skříně se zrcadlem nebo bez zrcadla a rozhodnete se ji umístit do haly, ložnice nebo kamkoli jinam ve svém domově, vždy jsou vám nablízku naše kamenné prodejnye-shop KASVO. Jsme si jistí, že si u nás vyberete přesně tu skříň, která vám bude dělat radost a přinese vám i praktický užitek.

spacer
Zboží které by vás mohlo zajímat
Posuvné dveře jsou skvělý vynález. Hezky schovají to, co má zůstat sk... Prohlédnout zboží →
Že si chcete do skříně uložit halenky nebo pověsit oblek, to je jasné... Prohlédnout zboží →
Do ložnice patří postel, noční stolek a určitě také skříň. Kde jinde ... Prohlédnout zboží →
Skříně do předsíně či chodby jsou velmi praktické – uložíte do nich v... Prohlédnout zboží →