Kalendář SHANTI 2017

Dobrá věc se podařila! Rozhodli jsme se podpořit projekty neziskové organizace SHANTI. O jejich činnosti si můžete přečíst níže a podpořit je koupí některého z našich produktů, ke kterému Vám přibalíme i tento krásný kalendář. 120 Kč z každého zakoupeného kalendáře poputuje na projekty SHANTI.

Materiál: 250 g/m2 lesk
Rozměry kalendáře: 35 × 45 cm

Slovo autorky projektu SHANTI Šárky Starobové:

Shanti je česká nezisková organizace fungující od roku 2011. Od té doby za sebou máme již několik výjezdů do státní nepálské školy Pancha Koshi v podhůří Annapuren, každoročně padesátku podpořených dětí prostřednictvím adopce na dálku a po ničivém zemětřesení v roce 2015 i stavbu zbrusu nové školní budovy. Školu pravidelně vybavujeme pedagogickými pomůckami a nezapomínáme ani na zdraví dětí. Letos jsme ve spolupráci s jednou mezinárodní neziskovou organizací proškolili učitele v oblasti ústní hygieny a naše děti tak každé ráno zahajují školní docházku čištěním zubů. Podle našich tamních koordinátorů jim pasta náramně chutná! S naší činností se můžete seznámit na našem FB: www.facebook.com/…tinepal.org/ anebo na nějaké z akcí, které v ČR pořádáme.

Materiál: 250 g/m2 lesk
Rozměry kalendáře: 35 × 45 cm

Slovo SHANTI znamená mír. Nejen světový, ale také vnitřní. Je to stav, ve kterém se nacházíme, když jsme v harmonii s okolním světem, s našimi blízkými a se sebou samým. Přejeme vám, ať jej v roce 2017 zažíváte co nejčastěji.