Doprava:

Jsme tak rychlí, jak jen je to možné. Navíc zboží doručujeme převážně vlastní dopravou. Tím eliminujeme poškození zboží přepravou téměř na minimum. Skladové zásoby doručujeme průměrně do 12 pracovních dnů. Délka dodací doby se však může mírně lišit dle destinace a dle vytíženosti dopravy. Nejpozději den před doručením Vám dáme vědět e-mailem,smskou nebo zavoláme, že je zboží na cestě k Vám, abychom Vás náhodou nepřekvapili. Naše sklady o ploše 22 000 m² se nachází v Uherském Hradišti, ale pečlivě propracovaný systém dopravy se denně stará o to, abyste se z nového vybavení domova mohli radovat co nejdříve. (Tento termín se nevztahuje na Nákup na splátky).

Cena dopravy po celé České republice se liší dle typu produktu. 

Nábytek Vám doručíme buď přímo my nebo přepravní služba (Česká pošta, Toptrans). Menší zásilky obvykle posíláme přepravkami, ty větší se vozí našimi nákladními vozy. Datum, kdy Vám zboží nejpozději přijde, můžete najít na stránce jednotlivých produktů. Jedná se o opravdu nejzazší termín, obvykle jsme mnohem rychlejší a většina našich zákazníků má zboží doma do týdne. Den před doručením Vám dáme vědět e-mailem,smskou nebo zavoláme, že je zboží na cestě k Vám, abychom Vás náhodou nepřekvapili.

Nábytek Vám dodáme za první vchodové uzamykatelné dveře Vašeho domu. Pošťáci bohužel nemají vynášení balíků do x-tého patra v popisu práce a našich pár řidičů má věčně na pilno, aby co nejdříve doručili všechny zásilky. Ode dveří to tak bude už na Vás. Do budoucna určitě plánujeme i možnost výnosu do patra, nicméně zatím na to nemáme kapacity.

Při doručení balíku si nezapomeňte zboží zkontrolovat. Po cestě se může stát všelicos a člověk nikdy neví. Pokud bude vnější obal výrazněji poškozen, můžete odmítnout zboží převzít nebo s dopravcem sepsat záznam o poškození. Jen nám o tom, prosím, potom dejte vědět na e-mail podpora@kasvo.cz nebo telefon 572 111 002. Na uvedené kontakty se obraťte i v případě, že objevíte nějakou vadu až po rozbalení nepoškozeného obalu. Nestává se to moc často, ale stát se to může. Takový problém pak vyřešíme k Vaší plné spokojenosti.

Většina našeho nábytku je dodávána v demontovaném stavu. To znamená, že si ho doma složíte jako stavebnici. Ale nebojte se, není na tom nic složitého, s pomocí přiloženého návodu to zvládne každý. V popisku každého produktu v našem e-shopu najdete informaci, jestli je daný kus dodáván rozložený (v demontu) nebo již složený (v montu).

Platba:

Za nábytek u nás můžete zaplatit různými způsoby:

1. Dobírkou. Pokud nemáte důvěru v posílání peněz předem, nevadí! Za nábytek je možné zaplatit řidiči až při doručení zboží. Jen počítejte s tím, že my ani Česká pošta nemáme v autech mobilní terminál pro platbu kartou, tak u sebe mějte, prosím, hotovost. 2. Bankovním převodem. Dáváte přednost platbě předem bankovním převodem? I tímto způsobem u nás lze platit. 3. Na splátky. I když zrovna nemáte přebytečné finance, u nás si i tak můžete pořídit nový nábytek díky inovativnímu splátkovému řešení iplatba.cz! Veškeré informace o splátkách najdete na této stránce, kde si také pomocí jednoduché kalkulačky spočítáte, kolik přesně zaplatíte.