Veselá knížka Normální debil jako dárek pro vás

Lehnout si na novou sedačku či do novotou vonící postele a otevřít knížku plnou humoru – přesně tak si spousta z nás představuje pohodové vánoční svátky. A my v KASVU vám právě takový pocit dopřejeme.

Při každé objednávce uskutečněné v prosinci 2019 v hodnotě nad 10 000 korun od nás dostanete jako dárek skvělou a vtipnou knihu s názvem Normální debil 2 – Osmdesátky.

Jedná se o nové příhody průšviháře Norberta Intribuse, odehrávající se na střední škole, na vojně i v divadelním angažmá – tentokráte v letech osmdesátých. Autora Roberta Bellana není třeba na Slovácku příliš představovat. Dříve dlouholetý kmenový herec Slováckého divadla, posléze uznávaný režisér (mimo jiné např. legendárních Rychlých šípů) a nyní už i autor knižních bestselerů Normální debil a Normální debil 2. Jméno autora je tak zárukou pohodově odlehčené a přitom kvalitní zábavy.

Dopřejte si skutečně veselé Vánoce s humorným příběhem. A pokud zrovna čtení není vaším šálkem kávy, potěšte knihou někoho ze svých blízkých. Stačí v průběhu prosince objednat na e-shopu www.kasvo.cz zboží nad 10 000 korun, například elegantní sedací soupravu ZARA, na kterou se přes Vánoce bez problémů vejde celá rodina nebo pohodlnou postel Mineta 2 pro dlouhé sváteční lenošení, a knížka Normální debil 2 je vaše.

Veselé Vánoce vám přeje KASVO nábytek.

spacer