Vítáme Vás v e-shopu KASVO.cz

Na této stránce byste měli nalézt odpovědi na všechny své otázky, které Vás mohou napadnout před, během, i po nákupu v našem internetovém obchodě KASVO.cz. Pokud by se náhodou stalo, že tu potřebnou informaci nenajdete, nebojte se nám zavolat na číslo 572 111 002 nebo nám napište skrze jednoduchý formulář.

Doprava

Cena dopravy po celé České republice se liší dle typu produktu. 

Jsme tak rychlí, jak jen je to možné. Navíc zboží doručujeme převážně vlastní dopravou. Tím eliminujeme poškození zboží přepravou téměř na minimum. Skladové zásoby doručujeme průměrně do 12 pracovních dnů. Délka dodací doby se však může mírně lišit dle destinace a dle vytíženosti dopravy. (Tento termín se nevztahuje na Nákup na splátky).

Nejpozději den před doručením Vám dáme vědět e-mailem,smskou nebo zavoláme, že je zboží na cestě k Vám, abychom Vás náhodou nepřekvapili.

Nábytek Vám dodáme za první vchodové uzamykatelné dveře Vašeho domu. Pošťáci bohužel nemají vynášení balíků do x-tého patra v popisu práce a našich pár řidičů má věčně na pilno, aby co nejdříve doručili všechny zásilky. Nabízíme za příplatek také doplňkové služby jako výnos nábytku či výnos + montáž nábytku.

Při doručení balíku si nezapomeňte zboží zkontrolovat. Po cestě se může stát všelicos a člověk nikdy neví. Pokud bude vnější obal výrazněji poškozen, můžete odmítnout zboží převzít nebo s dopravcem sepsat záznam o poškození. Jen nám o tom, prosím, potom dejte vědět na e-mail podpora@kasvo.cz nebo telefon 572 111 002. Na uvedené kontakty se obraťte i v případě, že objevíte nějakou vadu až po rozbalení nepoškozeného obalu. Nestává se to moc často, ale stát se to může. Takový problém pak vyřešíme k Vaší plné spokojenosti. Komunikaci velmi urychlí, pokud nám sdělíte číslo faktury, popř. další údaje uvedené na faktuře.

Většina našeho nábytku je dodávána v demontovaném stavu. To znamená, že si ho doma složíte jako stavebnici. Ale nebojte se, není na tom nic složitého, s pomocí přiloženého návodu to zvládne každý. V popisku každého produktu v našem e-shopu najdete informaci, jestli je daný kus dodáván rozložený (v demontu) nebo již složený (v montu).

Možnost vrácení / reklamace

Může se stát, že Vám vybraný kus nábytku naživo nesedne a budete ho chtít vrátit. A můžete! Během prvních 14 dnů (platí pouze pro objednávky uskutečnéné přes internetové stránky www.kasvo.cz) od převzetí zboží vyplňte tento formulář a zašlete jej na e-mail podpora@kasvo.cz, my se Vám ozveme a domluvíme se co a jak. V takovýchto případech však posíláte zboží zpět k nám na vlastní náklady.

Pokud se na nábytku v průběhu záruční doby něco porouchá, vyplňte prosím tento formulář. Pokud si nebudete vědět s něčím rady, kontaktuje nás na zákaznické lince 572 111 002, nebo na e-mailu podpora@kasvo.cz. V případě menší vady Vám zboží opraví náš technik přímo na místě u Vás doma. Když bude nábytek potřebovat více naší lásky, tak ho odvezeme a do 30 dnů Vám ho vrátíme opravený nebo dorazí úplně nový kus.

Moc prosíme, aby jste nám vždy prozradily číslo faktury. Velmi nám to pomůže a urychlí komunikaci. Děkujeme.

Za nábytek u nás můžete zaplatit různými způsoby:

  1. Dobírkou. Pokud nemáte důvěru v posílání peněz předem, nevadí! Za nábytek je možné zaplatit řidiči až při doručení zboží. Jen počítejte s tím, že my ani Česká pošta nemáme v autech mobilní terminál pro platbu kartou, tak u sebe mějte, prosím, hotovost.
  2. Kartou online. Ať už máte platební kartu Mastercard, Visa či nějakou jinou, u nás můžete zaplatit za svůj nákup pěkně z tepla domova. Placení kartou přes internet je jednoduché, pohodlné, rychlé, bezpečné a samozřejmě to nestojí nic navíc. Po dokončení objednávky budete přesměrováni na platební bránu, kam jen opíšete údaje ze své karty, potvrdíte a hotovo!
  3. Bankovním převodem. Dáváte přednost platbě předem bankovním převodem? I tímto způsobem u nás lze platit.
  4. Na splátky. I když zrovna nemáte přebytečné finance, u nás si i tak můžete pořídit nový nábytek díky inovativnímu splátkovému řešení iplatba.cz! Veškeré informace o splátkách najdete na této stránce, kde si také pomocí jednoduché kalkulačky spočítáte, kolik přesně zaplatíte.

Kamenné prodejny

Kromě tohoto e-shopu máme i kamenné prodejny KASVO. Najdete nás ve 13 městech – Uherském Hradišti, Uherském Brodě, Zlíně, Vsetíně, Šternberku, Novém Jičíně, Bzenci, Přerově, Prostějově, Havířově, Boskovicích a Českých Budějovicích. V prodejnách máme vystavenu většinu našeho sortimentu, nicméně pokud máte zálusk na konkrétní kus nábytku, který byste chtěli prohlédnout naživo a vyzkoušet, napište nám nebo zavolejte a my Vám prozradíme, zda ho v naší prodejně najdete.

Naši kvalifikovaní zaměstnanci Vám velmi rádi pomohou s výběrem toho nejvhodnějšího kusu nábytku pro Váš domov a zodpoví veškeré Vaše dotazy. Dalším důvodem, proč byste nás možná chtěli navštívit osobně, jsou vzorníky dostupných látek. Počítačové monitory přece jenom mohou trochu zkreslovat barvy a není nad to si pohladit vybranou látku vlastníma rukama.

V prodejnách si také můžete vyzvednout nábytek, který jste si objednali přes náš e-shop. Při objednávce si vyberete nejbližší prodejnu a jakmile bude nábytek připraven k vyzvednutí, tak Vám dáme vědět. A jaké že jsou výhody osobního odběru? Zastavíte se, až se Vám to bude hodit a nestojí to nic navíc – ale naopak, ušetříte pár stovek oproti naší dopravě!

Jak nakupovat – Orientace v e-shopu

Zorientovat se v našem internetovém obchodě není těžké! Sortiment máme rozdělený do několika základních kategorií, mezi kterými můžete přepínat v levé části stránky. Produkty je možné seřadit podle ceny, názvu či slevy pomocí filtru. K dispozici je Vám také vyhledávač, který najdete v horní části e-shopu.

Na stránce jednotlivých produktů se dočtete kompletní informace o daném produktu. Kromě fotografií produktu v různých barevných provedeních či stavech, tam nechybí ani textový popisek a parametry, ze kterých snadno vyčtete potřebné informace. Pokud by se náhodou stalo, že nenajdete informaci, která Vás ohledně produktu zajímá, můžete nám rovnou ze stránky daného produktu napsat skrze jednoduchý formulář.

Výběr produktu

Produkt se Vám zamlouvá a chcete si ho koupit? Super! Nezapomeňte si ale první zvolit vhodnou variantu. U většiny nábytku si vybíráte jen barevné provedení, ale u některých rohových sedacích souprav a sedacích souprav do tvaru „U“ si volíte i orientaci rohu. Výběr provedete jednoduše kliknutím do příslušného políčka v části “Orientace sedací soupravy ”.

Může se stát, že při výběru rohové sedací soupravy budete tápat, jestli vybrat levou nebo pravou orientaci sedačky. Řešení je jednoduché – představte si, že stojíte čelem k sedací soupravě. Pokud máte roh po pravé ruce, vyberete pravé provedení, pokud po levé, zvolíte levé. U sedaček ve tvaru “U” s otomanem si však dejte pozor! Orientace se rozlišuje podle toho, na které straně má být otoman. V naší nabídce můžete najít i Slovník: (univerzální) lUniverzálníLze sestavit jako pravou i levou.univerzální rohové sedací soupravy. Ty jsou buď symetrické, takže vypadají stejně v obou rozích, nebo si jejich orientaci určujete až při sestavování.

Tzv. „tvrdý“ nábytek je z kvalitního Slovník: (lamina) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamina, u kterého si volíte barevné provedení. To znamená, že když si chcete koupit například komodu v provedení buk, jedná se o Slovník: (lamino) lLaminoLamino někdy označované Slovník: (LTD) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamino v barvě buku – není to komoda z bukového dřeva. Ale i tak máme v nabídce spoustu produktů z masivu, takovou informaci pak najdete přímo v popisce.

Pokud Vám žádné barevné provedení z nabídky u produktu nevyhovuje a toužíte po jiném, tak Vás musíme zklamat. Jiné barevné kombinace, než ty, ze kterých můžete vybírat, nejsou možné.

Snažíme se o co nejvěrnější zachycení barev produktů. Nicméně přenést úplně přesnou barvu látek k Vám domů na monitor je nemožné. Foťáky, kterými se nábytek fotí zkreslují barvy. Skenery, kterými skenujeme látky, zkreslují barvy. Dokonce Váš monitor zkresluje barvy, proto tu vždy budou menší odchylky v barevnosti. Tohle mohlo znít špatně, ale nemusíte se bát. Když si objednáte fialovou pohovku, dostanete fialovou pohovku (ne zelenou! :)), jen její odstín možná nebude 100% odpovídat obrázku na webu. Fotky produktů jinak plně odpovídají skutečnosti, jen u pár kusů můžete najít v popisku “Ilustrační foto” a vysvětlení, v čem je produkt reálně odlišný.

Nákup a objednávka

Vybráno? Fajn, jedeme dál. Nákup provedete tlačítkem “Přidat produkt do košíku”. Po jeho stisknutí budete automaticky přesměrováni do nákupního košíku. Pokud chcete nakupovat dál, klikněte na odkaz Zde Vás čeká pro jistotu souhrn objednávky pro finální kontrolu. Pokud náhodou narazíte na nějakou chybičku, jednoduše se vrátíte zpět do sekce, ve které není něco v pořádku a chybičku opravíte. Nemusíte se bát, že krokem zpět v objednávce budete muset vše vyplňovat znovu. Naše chytrá objednávka si zadané údaje pamatuje. K úspěšnému dokončení Vaší objednávky už stačí jenom mrknout na obchodní podmínky, zaškrtnout okénko „Souhlasím s obchodními po“zpět k nakupování”. Košík si pamatuje přidané zboží a kdykoliv se do něj můžete vrátit skrze červené ikonku košíku v pravém horním rohu stránky. V košíku si můžete změnit množství kusů, odstranit přidané položky a samozřejmě zkontrolovat objednávané zboží. Pokud všechno sedí, pokračuj stiskem “Pokračovat v objednávce ”.

V druhém kroku objednávky si volíte platbu a dopravu. Zboží si můžete nechat doručit až domů nebo si ho vyzvednout v jedné z našich osmi kamenných prodejen. V prvním případě máte čtyři možnosti, jak za zboží zaplatit – dobírkou, kartou online, bankovním převodem, případně si nábytek můžete koupit na splátky. V případě, že si budete chtít zboží vyzvednout osobně, si v tomto kroku vyberete nejbližší prodejnu a nábytek zaplatíte osobně při jeho převzetí. Pokračujte dále velkým zeleným tlačítkem “Pokračovat v objednávce ”.

Ve třetím kroku nám prozradíte nějaké informace o sobě – s kým máme tu čest, kam máme zboží poslat, jestli objednáváte zboží na firmu a samozřejmě kontakt, abychom Vás mohli informovat. Jakmile informace zadáte, pokračujete dále stiskem tlačítka “Pokračovat v objednávce ”. dmínkami“ a kliknout na zelené tlačítko „Dokončit objednávku“.

V závislosti na vybraném způsobu platby můžete být přesměrováni buď na platební bránu, systém elektronické složenky či na stránku se žádostí o úvěrové služby.

My Vaši objednávku přijmeme a zpracujeme, náš systém Vám při té příležitosti pošle e-mail, že objednávka byla přijata. Jakmile bude zboží na prodejně připraveno k odběru, případně připraveno k doručení dopravcem následující den, budeme Vás informovate-mailem, SMS zprávou nebo zavoláme.