Čekejte prosím

PC stoly

9
18
27
Vše

Počítačové stoly jsou užitečným pomocníkem pro práci i zábavu. Musíte ale vědět, jaký chcete. Jednodušší variantu představují stoly na notebook s menším množstvím úložného prostoru a bez nadstandardních funkcí. Klasický stůl pro PC toho nabízí víc – výsuvnou desku na klávesnici, prostor na PC a případně víc šuplíků a odkládacích ploch.

Stolky na PC nabízíme v různých variantách. Nevyužitý prostor v rohu místnosti vyplníte rohovými PC stoly. Ostatní umístíte kdekoliv do prostoru, dle vašich potřeb. Důležitý je těž dekor nábytku. Tmavší varianty v černé barvě působí víc dominantně a profesionálně, a proto se hodí více do pracoven a kanceláří. Ty světlejší, jako například stoly v dekoru dub sonoma jsou svěží, lehké, čisté a moderní. Lépe tak zapadnou do obývacího nebo dětského pokoje.

Nábytek využijete také na kancelářskou práci nebo na psaní. Psací stoly ocení i děti a studenti pro kreslení a domácí úlohy. Pro ještě lepší využití kancelářských prostor doporučujeme prozkoumat sekcí konferenčních stolků, které mohou sloužit jako odkládací plocha na nezbytnosti nebo pro příjemné setkání u kávy.