Kategorie
1. dekada unor
Nakupujte na splátky
15
Prodejní místa
Osobní odběr
Rychlé dodání dopravou

PC stůl VE 01

Další obrázky a varianty
PC stůl VE 01
PC stůl VE 01 canyon/bílá
PC stůl VE 01 dub sonoma/bílá
SLEVA 40%
VÝPRODEJ
8 320 Kč
Naše cena:
4 990 Kč
AKCE! Do konce zbývá:
Ušetříte:
3 330 Kč
Doprava
490 Kč
Lze koupit na splátky:
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 4 990 Kč (0%)
Přidat do seznamu přání:
Produkt je dostupný ve více variantách. Vyberte si variantu níže.

PC stůl s malou komodou, vhodný pro umístění do rohu. Dvě barevné varianty, materiál Slovník: (lamino) lLaminoLamino někdy označované Slovník: (LTD) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamino.

Zobrazit podrobný popis a parametry
Zobrazit dotazy k produktu
Zboží je vystaveno na prodejnách:

Nemáte vybranou variantu produktu. Vyberte si prosím výše.

Naše cena
4 990Kč
Cena vč. DPH
Podrobný popis produktu
Dotazy k produktu

  Parametry

Šířka
138 cm
Výška
75 cm
Hloubka
168 cm
materiál
Slovník: (lamino) lLaminoLamino někdy označované Slovník: (LTD) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamino
Dodáváno v demontu - rozložené

Popis

Umístit nábytek do rohu místnosti je praktické – využijete tak maximum místa do posledního centimetru. PC stůl VE 01 je také rohový – jednu část tvoří stůl s pracovní plochou a druhou, která k němu přiléhá v pravém úhlu, pak menší komoda. Ta vám nabídne jak police, tak uzavíratelné skříňky i odkládací plochu.

Můžete si vybrat ze dvou barevných variant – bílá v kombinaci s dubem sonoma nebo canyon. Vždy ale bude vyroben z Slovník: (lamina) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamina a bude mít tyto rozměry: šířka 138, výška 75 a hloubka 168 centimetrů.

Další PC stoly z nabídky společnosti KASVO si můžete prohlédnout v našem e-shopu.

Rozměrový obrázek:
PC stůl VE 01
Dotazy
Máte-li k produktu jakýkoliv dotaz, komentář nebo připomínku, sdělte je zde nám i ostatním zákazníkům. Děkujeme!
e-mail v žádném případě nezveřejňujeme,
jen na něj zašleme naši odpověď.
Odeslat
03
Jirka
01.09.2019 22:19

Je možnost levé a pravé varianty? Děkuji za odpověď

04
KASVO.cz, admin
02.09.2019 08:17

Dobrý den, PC stůl VE 01 se dodává pouze v té variantě, jak je uvedeno. Není univerzální. S pozdravem Kasvo.cz

01
Alena
04.01.2019 10:59

Dobrý den, ráda bych se zeptala na druh uzavírání skříněk. Jde o výklopný systém nebo běžné otevírání? Předem děkuji za odpověď. Alena

02
KASVO.cz, admin
04.01.2019 15:51

Dobrý den,

jde o běžný šuplík s otevíráním.

S pozdravem Adéla, Kasvo.cz