Jsme ekonomicky nejúspěšnější firma Zlínského kraje pro rok 2022! Děkujeme!

Vážení zákazníci, máme velkou radost, že se s vámi můžeme podělit o skvělou novinku – získali jsme ocenění Ekonomicky nejúspěšnější firma roku 2022 Zlínského kra­je!

Co ocenění pro Kasvo znamená?

Ocenění ekonomicky nejúspěšnější firma je známkou toho, že Kasvo.cz je partner, na kterého se můžete při nákupech stoprocentně spolehnout! Dle indexu Cribis je Kasvo ekonomicky zdravá firma. Hodnocení indexu vychází z finančních i nefinančních ukazatelů, a to, že nám tento index vyšel ve Zlínském kraji v tomto roce nejlépe, je velmi dobrá zpráva a máme z ní upřímnou radost.

Proč si pro nákup nového nábytku vybrat firmu Kasvo?

Nápady a kvalitní nábytek pro vaše bydlení přinášíme již 31 let a za tu dobu jsme nasbírali mnoho zkušeností. Rozrostli jsme se tak, že kromě centrálního velkoskladu v Uherském Hradišti mohou zákazníci naše kamenné prodejny najít v dalších 14 městech na Moravě i v Čechách. Pohodlné nákupy odkudkoliv umožňuje náš e-shop Kasvo.cz Zákazníci se při nákupu na Kasvo mohou spolehnout nejen na kvalitu, ale také na rychlé doručení vlastní dopravou a odborné poradenství.

Stále pro vás vylepšujeme portfolio našich výrobků tak, abyste si do vašeho domu či bytu mohli pořídit moderní a trendy vybavení za skvělé ceny. Inspiraci pro pohodlné bydlení naši zákazníci najdou také v článcích v magazínu Můj Domov.

Vážíme si vaší podpory a doufáme, že titul ekonomicky nejúspěšnější firma Zlínského kraje obhájíme i v příštím ročníku soutěže Firma roku.

Děkujeme za vaši důvěru!

Zaměstnanci Kasvo, spol. s r. o.

spacer