3 tipy, jak zařídit domácí pracovnu

Ať už si potřebujete svůj pracovní kout vytvořit doma, protože pracujete na volné noze, máte možnost využívat home office nebo jen toužíte po místu, kde se budete moct nerušeně věnovat svým koníčkům, vždy je dobré dát takovému prostoru jisté zákonitosti. A nezáleží na tom, zda je pracovnou jen malý koutek v obýváku, nebo samostatná místnost. 

Váš soukromý prostor

Stůl je naprostým základem, ať už se věnujete rukodělné činnosti, nebo práci u počítače. V každém případě potřebujete mít po ruce vše potřebné a uspořádané tak, aby vás od práce nic nerušilo. Pokud vám stačí obyčejná rovná plocha, co byste řekli například na stůl CALIFORNIA? Jeho atypický tvar vám pomůže využít každý centimetr prostoru. 

Prostorný PC stůl CALIFORNIA - dýha
1 750 Kč
Prostorný rohový PC stůl CALIFORNIA.

Jestli preferujete spíše stůl se zásuvkami a policemi a vašim neodmyslitelným pomocníkem je počítač, zvolte pracovní stůl typu LEON nebo THEODOR. I když menší rozměry, najdete v nich spoustu důmyslně vymyšleného úložného prostoru.

PC stůl
				LEON
2 190 Kč
PC stůl.
 
PC
				stůl THEODOR
2 990 Kč
PC stůl.

Kam s tím?

Vyrábíte šperky a potřebujete uložit spoustu korálků? Lepíte letadýlka a jejich křehké součásti vyžadují přesné místo určení? Děláte po večerech účetnictví a všude se vám válí šanony? To chce praktický úložný prostor. Pro minimalisty doporučujeme regál SAMO, pro více prostoru v samostatné místnosti se můžete rozšoupnout a zařídit i pracovnu několika skříněmi nebo regály v jednotném stylu. K tomu slouží například řada úložných prostor DOMINO

Regál SAMO
1 180 Kč
Univerzální regál SAMO v barevné kombinaci bílá/buk. Široké možnosti využití, výška 2 metry a 20 centimetrů.

I posezení u kávy patří k práci

Jistě, v pracovně nemusíte být vždy sami, mohou vás pravidelně navštěvovat klienti nebo obchodní partneři. Pak je ideální vytvořit místo, kde si budete moct v klidu promluvit a třeba vypít šálek kávy. Ideální je pro takový účel konferenční stůl. Těch je na trhu nepřeberné množství a záleží jen na vašem vkusu, zda zvolíte dřevěný, skleněný nebo třeba kombinovaný. Konferenční stoly Celkový dojem pak doladí ideálně pohodlná pohovka nebo křesla. Pro obchodní jednání jsou skvělé například sedačky a křesla z řady CHARLIE, které působí profesionálním dojmem, jsou pohodlné a odolné.

Ať už zařizujete velkou konferenční místnost nebo jen skromný domácí koutek, vždy platí, že práce má být především radost. A hezké prostředí, které si okolo sebe vytvoříte, tomu může výrazně napomoct.

spacer