Zatočte si sedačkou!

3D modely jedině na Kasvo.cz

Chtěli byste vidět, jak vypadá vaše vysněná sedačka ze všech stran? Samozřejmě že ano. Když si jdete koupit auto, taky jej celé obejdete, to dá rozum. My to víme. A problém jsme vyřešili, aniž byste museli opustit pohodlí svého domova a našeho e-shopu.

Sedací soupravy a pohovky totiž fotíme speciální technikou tak, aby z jednotlivých fotografií nakonec vyšel jeden dokonalý 3D obraz. U většiny modelů si tak můžete díky jednoduché ikoně zatočit se sedačkou tam a zpět a prohlížet si ji, jak je vám libo. Získáte tak mnohem lepší představu o tom, jak bude ladit s vašimi představami o dokonalém interiéru.

První a jediní s 3D modely Jsme jediní, kteří v České republice tuto vychytávku v e-shopu s nábytkem nabízí, a jsme na to právem hrdí. Proč? Protože věříme tomu, že když uděláme něco navíc, jen tak, pro radost a pro vás, vrátí se nám to. A doufáme, že především v podobě spokojenějších zákazníků, kteří budou cítit, že se o ně chceme opravdu dobře postarat.

Tak si to pojďte vyzkoušet. Třeba u oblíbené sedací soupravy DÉMON. Nebo se vám víc líbí praktická a rozkládací rohová sedací souprava ZARA? Jednoduše si udělejte pohodlí a projděte se naším e-shopem. Budete mít pocit, jako byste se nacházeli přímo v kamenné prodejně.

A až si takto příjemně vyberete svého favorita, buď si jej přímo objednejte, nebo nás přijďte navštívit do některé z našich prodejen. Budeme rádi, když nám zavoláte nebo napíšete. Uděláme vše pro vaši spokojenost.

Protože Kasvo to je nábytek, který dělá domov.

spacer
Zboží které by vás mohlo zajímat
Požehnáním i prokletím sedací soupravy do U je její velikost. Pohodln... Prohlédnout zboží →
Praktické, pohodlné a použitelné téměř do každého prostoru. Takové js... Prohlédnout zboží →
Jednoduché, skladné, příjemně malé i hodně prostorné umí být rovné se... Prohlédnout zboží →
Pro přespání rodičů v malém bytě nebo pro návštěvy, které se rozhodnou... Prohlédnout zboží →
V každé domácnosti se najde spousta drobností, které se využívají jen... Prohlédnout zboží →
Rohové sedací soupravy zdaleka nemusíte umístit jen do rohu. Mnohé z ... Prohlédnout zboží →
Eko kůže, tedy náhražka pravé kůže vyrobená ze syntetického materiálu... Prohlédnout zboží →
Čalouněné pohovky jsou oblíbené a žádané. Proč? Snoubí v sobě pohodlí... Prohlédnout zboží →