Kategorie
3. dekada cerven
Nakupujte na splátky
15
Prodejní místa
Osobní odběr
Rychlé dodání dopravou

Moderní posuvna skříň WESTA IV

SLEVA 50%
VÝPRODEJ
Naše cena:
8 570 Kč
Původní cena:
17 150 Kč
Ušetříte:
8 580 Kč
Doprava
890 Kč
Lze koupit na splátky:
Přidat do seznamu přání:
Produkt je dostupný ve více variantách. Vyberte si variantu níže.

Moderní skříň v klasické černo-bílé kombinaci. Materiál Slovník: (lamino) lLaminoLamino někdy označované Slovník: (LTD) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamino, posuvné dveře, police i závěsná tyč. Šířka 150, výška 200 centimetrů.

Zobrazit podrobný popis a parametry
Zobrazit dotazy k produktu
Zboží je vystaveno na prodejnách:
Zvolte barevnou variantu u skříně

Nemáte vybranou variantu produktu. Vyberte si prosím výše.

Naše cena
8 570Kč
Cena vč. DPH
Podrobný popis produktu
Dotazy k produktu

  Parametry

Šířka
150 cm
Výška
200 cm
Hloubka
58 cm
materiál
Slovník: (lamino) lLaminoLamino někdy označované Slovník: (LTD) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamino 16 mm
lesk/mat
mat
police
Dodáváno v demontu - rozložené

Popis

Nadčasová, klasická a nesmrtelná. Taková slova se nejčastěji používají, když chce člověk vyjádřit, jak působí kombinace černé a bílé barvy. A právě takovou – v matném provedení – zvolil výrobce pro svou jedinečnou skříň WESTA IV.

Můžete si vybrat, jestli bude základ bílý s černými doplňky, nebo naopak. Vždy se ale spolehněte na to, že bude skříň WESTA IV vyrobena z kvalitních materiálů a posuvné dveře ušetří místo ve vašem interiéru.

U vás doma jí vyhraďte prostor o šířce 150 a délce 200 centimetrů. Police po jedné straně jsou hluboké 50 centimetrů, druhou stranu skříně vyplňuje prostor se závěsnou tyčí. Dodáme vám j až domů v demontu, ale s návodem na rychlou a snadnou montáž.

Podívejte se i na další skříň z rodiny WESTA, a to WESTA VI.

Rozměrový obrázek:
WESTA IV skříň
Dotazy
Máte-li k produktu jakýkoliv dotaz, komentář nebo připomínku, sdělte je zde nám i ostatním zákazníkům. Děkujeme!
e-mail v žádném případě nezveřejňujeme,
jen na něj zašleme naši odpověď.
Odeslat
01
Eva
26.10.2016 19:22

Dobry den, mam zajem o bilou skrin westa IV. Chci se zeptat, jestli jsou pruhy na ni cerne nebo, jak pisete, cokoladove barvy? Dekuji za odpoved. Eva Matyasova.