Kategorie
3. dekada srpen 20193. dekada srpen 2019
Nakupujte na splátky
14
Prodejní místa
Osobní odběr
Rychlé dodání dopravou

Velká zrcadlová skříň WESTA VI

Další obrázky a varianty
Velká zrcadlová skříň WESTA VI Dub sonoma
Velká zrcadlová skříň WESTA VI Dub sonoma
Velká zrcadlová skříň WESTA VI Bílá
SLEVA 40%
Naše cena:
11 320 Kč
Původní cena:
18 880 Kč
Doprava:
890 Kč
Lze koupit na splátky:
Produkt je dostupný ve více variantách. Vyberte si variantu níže.

Velká a prostorná skříň z Slovník: (lamina) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamina. Nadčasová bílá nebo dub sonoma. Jedny dveře jsou opatřeny velkým zrcadlem. Šířka 1,5 metru, výška 2 metry.

Zobrazit podrobný popis a parametry
Zobrazit dotazy k produktu
Zboží je vystaveno na prodejnách:

Nemáte vybranou variantu produktu. Vyberte si prosím výše.

Naše cena
11 320 Kč
Cena vč. DPH
Podrobný popis produktu
Dotazy k produktu

  Parametry

Šířka
150 cm
Výška
200 cm
Hloubka
58 cm
materiál
Slovník: (lamino) lLaminoLamino někdy označované Slovník: (LTD) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamino
lesk/mat
mat
police
Dodáváno v demontu - rozložené

Popis

Překrásná, moderní a funkční skříň v systému WESTA se stane oblíbeným kusem vašeho nábytku. Proč? Šetří prostor v bytě díky posuvným dveřím v obou frontách. Jedněm dveřím vévodí obrovské zrcadlo. Nabízíme vám ji ve dvou klasických a nadčasových barvách: bílá a dub sonoma a s matovým povrchem.

A co dál? Posuvné dveře usnadňují otevírání a zavírání. Velké úchytky perfektně padnou do ruky a zabrání otiskům prstů na povrchu nábytku. Vnitřní prostor nabídne dostatek prostoru pro poskládání triček i zavěšení obleků.

Šířka skříně WESTA je 1,5 metru, výška přesně 2 metry. Hluboká je 58 centimetrů. Dodáme vám ji až domů v demontovaném stavu s návodem na jednoduché sestavení.

Podívejte se i na další skříň z řady WESTA z naší nabídky.

Dotazy
Prozatím nebyl k produktu položen žádný dotaz? Chcete se zeptat jako první?
Máte-li k produktu jakýkoliv dotaz, komentář nebo připomínku, sdělte je zde nám i ostatním zákazníkům. Děkujeme!
e-mail v žádném případě nezveřejňujeme,
jen na něj zašleme naši odpověď.
Odeslat