Kategorie
3. dekada listopad
Nakupujte na splátky
15
Prodejní místa
Osobní odběr
Rychlé dodání dopravou

Komoda SKY SK155 dub riviera

SLEVA 40%
VÝPRODEJ
Naše cena:
6 510 Kč
Původní cena:
10 850 Kč
Ušetříte:
4 340 Kč
Doprava
490 Kč
Lze koupit na splátky:
Přidat do seznamu přání:
NA OBJEDNÁVKU - orientační dodání do 8 týdnů

Kombinovaná komoda se zásuvkami, skříňkami a policemi, vhodná k řadě stejnojmenného nábytku SKY. Možnost dokoupit LED osvětlení. Barva: dub riviera, Slovník: (MDF) lMDFPolotvrdá dřevovláknitá deska (anglicky Medium Density Fibreboards, MDF) je multifunkční alternativou masivního dřeva. MDF se vyrábí z dřevěných vláken (především smrkových), pojených syntetickým lepidlem, za použití teploty a tlaku. Jsou určeny pro použití pro nenosné účely v nábytkářství, truhlářství, frézařských dílnách a další použití v interiéru. Struktura desek umožňuje kvalitní zpracování povrchu frézováním a lakováním. Hladký povrch (upravený broušením), pevné hrany, homogennost a výborná obrobitelnost patří ke skvělým vlastnostem tohoto výrobku.MDF desky, ABS hrany.

Zobrazit podrobný popis a parametry
Zobrazit dotazy k produktu
Zboží není aktuálně vystaveno na žádné prodejně.
Máte vybráno:
Komoda SKY SK155
barva: dub riviera
NA OBJEDNÁVKU - orientační dodání do 8 týdnů
Výnos zboží do patra:
Přejete si zboží vynést do bytu či domu?
Naše cena
6 510Kč
Cena vč. DPH
Podrobný popis produktu
Dotazy k produktu

  Parametry

Šířka
155 cm
Výška
96 cm
Hloubka
40 cm
materiál
Slovník: (MDF) lMDFPolotvrdá dřevovláknitá deska (anglicky Medium Density Fibreboards, MDF) je multifunkční alternativou masivního dřeva. MDF se vyrábí z dřevěných vláken (především smrkových), pojených syntetickým lepidlem, za použití teploty a tlaku. Jsou určeny pro použití pro nenosné účely v nábytkářství, truhlářství, frézařských dílnách a další použití v interiéru. Struktura desek umožňuje kvalitní zpracování povrchu frézováním a lakováním. Hladký povrch (upravený broušením), pevné hrany, homogennost a výborná obrobitelnost patří ke skvělým vlastnostem tohoto výrobku.MDF 16 mm
zásuvky
police
Dodáváno v demontu - rozložené

Popis

Elegance a spousta místa k uložení malých i větších nezbytností. Přemýšlíte tak o svém nábytku? Pak by vám mohla padnout do oka komoda SKY SK155. Výše zmíněné splňuje do puntíku a má ještě něco navíc.

Komoda SKY SK155 nabízí dvě skříňky s plnými dvířky, čtyři zásuvky a dvě police. Ty jsou navíc připraveny i pro montáž osvětlení, a tak bude o romantickou večerní náladu postaráno jedním stiskem tlačítka. Pokud si LED osvětlení přejete dokoupit, uveďte tuto informaci, prosíme, v poznámce při nákupu.

Komoda SKY SK155 je široká 155, vysoká 96 a hluboká 40 centimetrů. Jako materiál výrobce zvolil polotvrdé dřevovláknité desky v barvě dub riviera a jako bonus přidal i ABS hrany, které se starají o dlouhodobě hezký vzhled nábytku.

Komoda SKY SK155 je vhodná k řadě stejnojmenného nábytku, prohlédněte si třeba komodu SKY SK120. A nakupujte bez rozpaků od 3 000 korun i na splátky.

Dekorace na fotografiích nejsou součástí nabízeného nábytku.

Dotazy
Prozatím nebyl k produktu položen žádný dotaz? Chcete se zeptat jako první?
Máte-li k produktu jakýkoliv dotaz, komentář nebo připomínku, sdělte je zde nám i ostatním zákazníkům. Děkujeme!
e-mail v žádném případě nezveřejňujeme,
jen na něj zašleme naši odpověď.
Odeslat