Kategorie
3. dekada listopad
Nakupujte na splátky
15
Prodejní místa
Osobní odběr
Rychlé dodání dopravou

Komoda SKY SK120 dub riviera

SLEVA 40%
VÝPRODEJ
Naše cena:
4 590 Kč
AKCE! Do konce zbývá:
Původní cena:
7 650 Kč
Ušetříte:
3 060 Kč
Doprava
490 Kč
Lze koupit na splátky:
Přidat do seznamu přání:
NA OBJEDNÁVKU - orientační dodání do 8 týdnů

Komoda se čtyřmi dvířky a dvěma policemi. Vhodná k řadě nábytku SKY. Barva: dub riviera. Materiál: Slovník: (MDF) lMDFPolotvrdá dřevovláknitá deska (anglicky Medium Density Fibreboards, MDF) je multifunkční alternativou masivního dřeva. MDF se vyrábí z dřevěných vláken (především smrkových), pojených syntetickým lepidlem, za použití teploty a tlaku. Jsou určeny pro použití pro nenosné účely v nábytkářství, truhlářství, frézařských dílnách a další použití v interiéru. Struktura desek umožňuje kvalitní zpracování povrchu frézováním a lakováním. Hladký povrch (upravený broušením), pevné hrany, homogennost a výborná obrobitelnost patří ke skvělým vlastnostem tohoto výrobku.MDF desky. ABS hrany. Šířka: 120 centimetrů.

Zobrazit podrobný popis a parametry
Zobrazit dotazy k produktu
Zboží není aktuálně vystaveno na žádné prodejně.
Máte vybráno:
Komoda SKY SK120
barva: dub riviera
NA OBJEDNÁVKU - orientační dodání do 8 týdnů
Výnos zboží do patra:
Přejete si zboží vynést do bytu či domu?
Naše cena
4 590Kč
Cena vč. DPH
Podrobný popis produktu
Dotazy k produktu

  Parametry

Šířka
120 cm
Výška
117 cm
Hloubka
37 cm
materiál
Slovník: (MDF) lMDFPolotvrdá dřevovláknitá deska (anglicky Medium Density Fibreboards, MDF) je multifunkční alternativou masivního dřeva. MDF se vyrábí z dřevěných vláken (především smrkových), pojených syntetickým lepidlem, za použití teploty a tlaku. Jsou určeny pro použití pro nenosné účely v nábytkářství, truhlářství, frézařských dílnách a další použití v interiéru. Struktura desek umožňuje kvalitní zpracování povrchu frézováním a lakováním. Hladký povrch (upravený broušením), pevné hrany, homogennost a výborná obrobitelnost patří ke skvělým vlastnostem tohoto výrobku.MDF 16 mm
police
Dodáváno v demontu - rozložené

Popis

Menší, praktická a v nadčasovém designu. Taková je komoda SKY SK120, která je součástí oblíbené nábytkové řady SKY. I tu najdete v naší nabídce.

Komoda SKY SK120 je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu – polotvrdé dřevovláknité desky, a její životnost ještě umocní ABS hrany. Ty mají za úkol udržet váš nový nábytek krásný dlouhá léta.

Komoda SKY SK120 má šířku přesně 120, na výšku vyrostla do 117 a do hloubky 37 centimetrů. Na čtyřech samostatných dvířkách nechybí úchytky, za dvířky pak najdete dvě prostorné police.

Pokud by vám přece jen připadala komoda SKY SK120 malá, prohlédněte si třeba komodu SKY KS 155. Od 3 000 korun u nás v pohodlí nakupujte na splátky.

Dotazy
Máte-li k produktu jakýkoliv dotaz, komentář nebo připomínku, sdělte je zde nám i ostatním zákazníkům. Děkujeme!
e-mail v žádném případě nezveřejňujeme,
jen na něj zašleme naši odpověď.
Odeslat
01
Kolik váží zabalená komoda,, kvůli preprave
17.06.2020 12:20

Kolik váží zabalená komoda k přepravě?

02
KASVO.cz, admin
17.06.2020 13:05

Dobrý den, komoda Sky 120, váha okolo 60 kg. S pozdravem Kasvo.cz