Kategorie
1.7.Bud
Nakupujte na splátky
19
Prodejní místa
Osobní odběr
Rychlé dodání dopravou

Komoda PARIS 3F3S

SLEVA 40%
VÝPRODEJ
7 980 Kč
Naše cena:
4 780 Kč
Ušetříte:
3 200 Kč
Doprava
490 Kč
Lze koupit na splátky:
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 4 780 Kč (0%)
Přidat do seznamu přání:
Produkt je dostupný ve více variantách. Vyberte si variantu níže.

Komoda PARIS 3F3S.

Zobrazit podrobný popis a parametry
Zobrazit dotazy k produktu
Zboží je vystaveno na prodejnách:
Zvolte barevnou variantu u komody

Nemáte vybranou variantu produktu. Vyberte si prosím výše.

Naše cena
4 780Kč
Cena vč. DPH
Podrobný popis produktu
Dotazy k produktu

  Parametry

Šířka
103 cm
Výška
70 cm
Hloubka
37 cm
materiál
Slovník: (lamino) lLaminoLamino někdy označované Slovník: (LTD) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamino
zásuvky
police
Dodáváno v demontu - rozložené

Popis

Komoda PARIS 3F3S je součástí exkluzivní řady nábytku PARIS, která nabízí širokou škálu produktů inspirovaných francouzským šarmem a elegancí. Vyrobena z vysoce kvalitního Slovník: (lamina) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamina, tato komoda je odolná proti poškrábání, otlačkům prstů a UV záření, což zaručuje dlouhou životnost a stálý vzhled.

K dispozici je více barevných provedení, takže si můžete vybrat ten správný odstín, který bude perfektně ladit s vaším interiérem. Komoda má rozměry 103 cm na šířku, 70 cm na výšku a 37 cm na hloubku, což zaručuje dostatek prostoru pro uskladnění vašich věcí, aniž by zbytečně zabírala místo v místnosti.

Kombinace 3 zásuvek a 3 dvířek nabízí dostatek úložného prostoru pro všechny vaše potřeby – udržujte svůj domov vždy dokonale uspořádaný.

Ilustrační foto – dodáváno bez doplňků.

Dotazy
Prozatím nebyl k produktu položen žádný dotaz? Chcete se zeptat jako první?
Máte-li k produktu jakýkoliv dotaz, komentář nebo připomínku, sdělte je zde nám i ostatním zákazníkům. Děkujeme!
e-mail v žádném případě nezveřejňujeme,
jen na něj zašleme naši odpověď.
Odeslat