Kategorie
sleva 20
Nakupujte na splátky
19
Prodejní místa
Osobní odběr
Rychlé dodání dopravou

Komoda PARIS 2F2S

Další obrázky a varianty
Komoda PARIS 2F2S
Komoda PARIS 2F2S
Komoda PARIS 2F2S
SLEVA 40%
5 980 Kč
Naše cena:
3 580 Kč
Ušetříte:
2 400 Kč
Doprava
490 Kč
Lze koupit na splátky:
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 3 580 Kč (0%)
Přidat do seznamu přání:
Produkt je dostupný ve více variantách. Vyberte si variantu níže.

Komoda PARIS 2F2S

Zobrazit podrobný popis a parametry
Zobrazit dotazy k produktu
Zboží je vystaveno na prodejnách:

Nemáte vybranou variantu produktu. Vyberte si prosím výše.

Naše cena
3 580Kč
Cena vč. DPH
Podrobný popis produktu
Dotazy k produktu

  Parametry

Šířka
69 cm
Výška
70 cm
Hloubka
37 cm
materiál
Slovník: (lamino) lLaminoLamino někdy označované Slovník: (LTD) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamino
zásuvky
police
Dodáváno v demontu - rozložené

Popis

Komoda PARIS 2F2S vás okouzlí svou jednoduchostí a funkcionalitou. Dvě prostorné zásuvky a dva úložné prostory za dvířky nabízejí dostatek místa pro uložení všech vašich potřebných věcí, jako jsou oblečení, ložní prádlo, knihy nebo dekorace.

Tento nábytek je vyroben z kvalitního Slovník: (lamina) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamina, což zaručuje jeho dlouhou životnost a odolnost vůči poškození. Navíc si můžete vybrat z více barevných provedení, abyste si jej mohli sladit s ostatním interiérem vašeho domova. A protože Komoda PARIS 2F2S patří do řady nábytku PARIS, snadno ji zkombinujete s dalšími produkty této řady pro dosažení harmonického celkového vzhledu.

Rozměry komody (šířka 69 cm, výška 70 cm, hloubka 37 cm) jsou ideální pro umístění do menších prostor nebo jako doplněk k vašemu stávajícímu nábytku.

Ilustrační foto – dodáváno bez doplňků.

Rozměrový obrázek:
PARIS komoda 2F2S
Dotazy
Prozatím nebyl k produktu položen žádný dotaz? Chcete se zeptat jako první?
Máte-li k produktu jakýkoliv dotaz, komentář nebo připomínku, sdělte je zde nám i ostatním zákazníkům. Děkujeme!
e-mail v žádném případě nezveřejňujeme,
jen na něj zašleme naši odpověď.
Odeslat