Kategorie
3. dekada zari
Nakupujte na splátky
15
Prodejní místa
Osobní odběr
Rychlé dodání dopravou

Noční stolek ALEX Dub Sonoma / bílá

Další obrázky a varianty
Noční stolek ALEX
Noční stolek ALEX Černá / bílá
Noční stolek ALEX Dub Sonoma / bílá
SLEVA 50%
Naše cena:
900 Kč
Původní cena:
1 810 Kč
Ušetříte:
910 Kč
Přidat do seznamu přání:
Zboží již nelze objednat.

Noční stolek, doplněk stejnojmenné skříně a komody. Kombinace přírodního dřeva a černé nebo bílé barvy.

Zobrazit podrobný popis a parametry
Zobrazit dotazy k produktu
Zboží není aktuálně vystaveno na žádné prodejně.
Podrobný popis produktu
Dotazy k produktu

  Parametry

Šířka
40 cm
Výška
41,5 cm
Hloubka
36 cm
materiál
Slovník: (lamino) lLaminoLamino někdy označované Slovník: (LTD) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamino 16 mm
Dodáváno v demontu - rozložené

Popis

Noční stolek ALEX je součástí řady, která obsahuje kromě něj i komodu ALEX a skříň ALEX. Všechny tři kousky budou dohromady tvořit ideální základ světlé, vzdušné a moderní ložnice, nejosobnější místnosti vašeho domova.

Tento malý, ale důležitý kus nábytku je stejně jako jeho příbuzní z řady ALEX vyroben z Slovník: (lamina) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamina a kombinuje přirozenou a přírodní barvu dřeva s bílou nebo černou. Noční stolek se skládá ze zásuvky s úchytkou a police. Jako odkládací plocha poslouží horní deska.

Důležité je vědět, kolik místa budete pro noční stolek potřebovat. U tohoto modelu je to do šířky 40, na výšku 41,5 a hloubka činí 36 centimetrů.

Rozměrový obrázek:
ALEX ns
Dotazy
Prozatím nebyl k produktu položen žádný dotaz? Chcete se zeptat jako první?
Máte-li k produktu jakýkoliv dotaz, komentář nebo připomínku, sdělte je zde nám i ostatním zákazníkům. Děkujeme!
e-mail v žádném případě nezveřejňujeme,
jen na něj zašleme naši odpověď.
Odeslat