Kategorie
1. dekada cerven
Nakupujte na splátky
15
Prodejní místa
Osobní odběr
Rychlé dodání dopravou

Komoda ALEX Dub Sonoma / bílá

Další obrázky a varianty
Komoda ALEX
Komoda ALEX Dub Sonoma / bílá
Komoda ALEX Dub sonoma
SLEVA 50%
4 320 Kč
Naše cena:
2 160 Kč
Ušetříte:
2 160 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 2 160 Kč (0%)
Přidat do seznamu přání:
Zboží již nelze objednat.

Spolu se stejnojmennou skříní vytvoří komoda ALEX ideální základ vybavení vaší ložnice. Šířka 83, výška 74 a hloubka 42 centimetry.

Zobrazit podrobný popis a parametry
Zobrazit dotazy k produktu
Zboží je vystaveno na prodejnách:
Podrobný popis produktu
Dotazy k produktu

  Parametry

Šířka
83 cm
Výška
74 cm
Hloubka
42 cm
materiál
Slovník: (lamino) lLaminoLamino někdy označované Slovník: (LTD) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamino
Dodáváno v demontu - rozložené

Popis

Bílá barva je nadčasová a elegantní a dezén přírodního dřeva je stálicí, která nestárne. I proto vám rádi představujeme tuto krásnou komodu jménem ALEX. Je ideální pro přehledné ukládání menšího prádla a osobních cenností.

Navíc jistě oceníte, že ve stejném duchu je vyrobena i její příbuzná šatní skříň ALEX, do které pro změnu zavěsíte obleky nebo zimní kabáty a dlouhé šaty. Dohromady vytvoří perfektní základ vybavení vaší ložnice a poskytnou dostatek úložného prostoru.

Komoda ALEX je široká 83, vysoká 74 a hluboká 42 centimetry. Materiál je Slovník: (lamino) lLaminoLamino někdy označované Slovník: (LTD) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamino a kovové úchytky krásně doplňují celkový moderní vzhled.

Komodu ALEX vám dodáme kamkoli si budete přát, a to v demontovaném sta­vu.

Rozměrový obrázek:
ALEX komoda (I)
Dotazy
Máte-li k produktu jakýkoliv dotaz, komentář nebo připomínku, sdělte je zde nám i ostatním zákazníkům. Děkujeme!
e-mail v žádném případě nezveřejňujeme,
jen na něj zašleme naši odpověď.
Odeslat
02
Zetíková
15.04.2016 13:40

ještě bych poprosila o info ohledně rozměru komody, který není ani v podrobném popisu uveden. Děkuji,

V. Zetíková

03
KASVO.cz, admin
15.04.2016 14:50

Dobrý den,

rozměry komody ALEX jsou: šířka 83 cm, výška 74 cm, hloubka 42 cm. Tyto parametry jsou uvedeny přímo u parametrů pod hlavní fotografií.

S pozdravem a přáním hezkého dne KASVO.cz

01
Zetíková
15.04.2016 13:35

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kolik polic obsahuje tato komoda, a zda jsou dvířka v lesku či matu? Děkuji předem,

V. Zetíková

04
KASVO.cz, admin
15.04.2016 14:59

Dobrý den,

komoda ALEX má jednu polici a jeden šuplík. Komoda je matná.

S pozdravem a přáním hezkého dne KASVO.cz