Kategorie
1. 10
Nakupujte na splátky
15
Prodejní místa
Osobní odběr
Rychlé dodání dopravou

Luxusní obývací stěna THREE K35 Grafit lesk

SLEVA 50%
VÝPRODEJ
DOPRAVA ZDARMA
26 050 Kč
Naše cena:
13 020 Kč
Ušetříte:
13 030 Kč
Doprava
ZDARMA
Lze koupit na splátky:
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 13 020 Kč (0%)
Přidat do seznamu přání:
NA OBJEDNÁVKU - orientační termín do 8 týdnů

Luxusní a kvalitní obývací stěna v provedení grafit – vysoký lesk. Kvalitu jistí silné desky a renomovaný slovenský výrobce. Doprodej posledních kusů. Dováženo v demontovaném sta­vu.

Zobrazit podrobný popis a parametry
Zobrazit dotazy k produktu
Zboží je vystaveno na prodejnách:
Máte vybráno:
Obývací stěna THREE K35
barva: Grafit lesk
NA OBJEDNÁVKU - orientační termín do 8 týdnů
Výnos zboží do patra:
Přejete si zboží vynést do bytu či domu?
Naše cena
13 020Kč
Cena vč. DPH
Podrobný popis produktu
Dotazy k produktu

  Parametry

Šířka
300 cm
Výška
138 cm
Hloubka
49 cm
Dodáváno v demontu - rozložené
TV skříňka
Šířka
180 cm
Výška
34 cm
Hloubka
49 cm
boční skříňky
Šířka
90 cm
Výška
138 cm
Hloubka
37 cm

Popis

Vysoce elegantní obývací stěna, u které luxus jistí povrch lesklého grafitu. Výrobek pochází od renomovaného slovenského výrobce a jeho kvalita je opravdu jedinečná.

Šestnáctimili­metrová laminátová dřevotřísková deska na korpusu z ní dělá premianta ve své třídě. Police jsou dokonce vyrobeny z desky o tloušťce 22 milimetrů. Police je součástí obývací stěny je nad TV.

Především rodiče malých dětí jistě ocení fakt, že skleněné dveře jsou vyrobeny z čirého bezpečnostního skla. Otiskům prstů na lesklém povrchu zase zabrání kovové úchytky. Celková váha obývací stěny THREE činí 176,5 kilogramu.

Připravte se na to, že rozměry stěny jsou: šířka 3 metry, výška 138 + police nad TV a hloubka 49 centimetrů. Stěna se skládá ze tří částí. Přivezeme vám ji domů v demontovaném stavu s podrobným návodem na jednoduchou montáž.

Přesvědčte se sami, že co se dodání týče, jsme opravdu rychlí.

Dotazy
Máte-li k produktu jakýkoliv dotaz, komentář nebo připomínku, sdělte je zde nám i ostatním zákazníkům. Děkujeme!
e-mail v žádném případě nezveřejňujeme,
jen na něj zašleme naši odpověď.
Odeslat
01
Pejchalová
08.09.2018 21:36

Prosím ještě o odpověď z jakého materiálu přesně stěna je.děkuji

02
KASVO.cz, admin
11.09.2018 14:26

Dobrý den paní Pejchalová ,

korpus obývací stěny je vyroben z šedého Slovník: (lamina) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamina a dvířka jsou šedé Slovník: (lamino) lLaminoLamino někdy označované Slovník: (LTD) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamino ve vysokém lesku.

s pozdravem KASVO.cz