Kategorie
3. dekada listopad
Nakupujte na splátky
15
Prodejní místa
Osobní odběr
Rychlé dodání dopravou

SOŇA kuchyňská linka 210 cm olše

SLEVA 40%
VÝPRODEJ
Naše cena:
7 770 Kč
Původní cena:
12 950 Kč
Ušetříte:
5 180 Kč
Doprava
690 Kč
Lze koupit na splátky:
Přidat do seznamu přání:
NA OBJEDNÁVKU - orientační dodání do 8 týdnů

Menší a praktická kuchyňská linka s šířkou 210 centimetrů. Barva olše, přední desky z 16 milimetrů tlusté dřevotřískové desky. Dodáváno v demontu.

Zobrazit podrobný popis a parametry
Zobrazit dotazy k produktu
Zboží je vystaveno na prodejnách:
Máte vybráno:
Kuchyňská linka SOŇA 210 cm
barva: olše
NA OBJEDNÁVKU - orientační dodání do 8 týdnů
Výnos zboží do patra:
Přejete si zboží vynést do bytu či domu?
Naše cena
7 770Kč
Cena vč. DPH
Podrobný popis produktu
Dotazy k produktu

  Parametry

Šířka
210 cm
materiál
Slovník: (MDF) lMDFPolotvrdá dřevovláknitá deska (anglicky Medium Density Fibreboards, MDF) je multifunkční alternativou masivního dřeva. MDF se vyrábí z dřevěných vláken (především smrkových), pojených syntetickým lepidlem, za použití teploty a tlaku. Jsou určeny pro použití pro nenosné účely v nábytkářství, truhlářství, frézařských dílnách a další použití v interiéru. Struktura desek umožňuje kvalitní zpracování povrchu frézováním a lakováním. Hladký povrch (upravený broušením), pevné hrany, homogennost a výborná obrobitelnost patří ke skvělým vlastnostem tohoto výrobku.MDF /Slovník: (lamino) lLaminoLamino někdy označované Slovník: (LTD) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamino
Dodáváno v demontu - rozložené

Popis

SOŇA je praktická, menší kuchyňská linka, ideální do malé kuchyně, na chatu nebo chalupu. Má sympatickou délku 210 centimetrů, přesto v kuchyňské lince SOŇA najdete vše, co potřebujete k pohodlnému vaření.

Kuchyňská linka SOŇA má krásnou barvu přírodní olše. Přední plochy všech skříněk a zásuvek jsou vyrobeny z 16milimetrové dřevotřískové desky, které kuchyňské lince zaručí dlouhou životnost a odolnost.

Přesné rozměry kuchyňské linky SOŇA najdete na přiloženém obrázku. Každá zásuvka i skřínka je opatřena praktickou elegantní úchytkou.

Je možné ke kuchyňské lince SOŇA dokoupit celoplošný dřez s odkapávačem a odsávačem par (uveďte v poznámce). Sporák a doplňky vyobrazené na úvodní fotografii nejsou zahrnuty v ceně kuchyňské linky SOŇA. Dodáme vám ji v demontu, a to včetně pracovní desky tloušťky 28 milimetrů, provedení trani beige.

Rozměrový obrázek:
SOŇA kuchyňská linka 210 cm
Dotazy
Prozatím nebyl k produktu položen žádný dotaz? Chcete se zeptat jako první?
Máte-li k produktu jakýkoliv dotaz, komentář nebo připomínku, sdělte je zde nám i ostatním zákazníkům. Děkujeme!
e-mail v žádném případě nezveřejňujeme,
jen na něj zašleme naši odpověď.
Odeslat
Podobné kategorie: