Kategorie
1. dekada brezen 2021
Nakupujte na splátky
14
Prodejní místa
Osobní odběr
Rychlé dodání dopravou

Skříň PORTO 240

SLEVA 40%
VÝPRODEJ
DOPRAVA ZDARMA
Naše cena:
15 260 Kč
Původní cena:
25 440 Kč
Ušetříte:
10 180 Kč
Doprava
ZDARMA
Lze koupit na splátky:
Přidat do seznamu přání:
Produkt je dostupný ve více variantách. Vyberte si variantu níže.

Extra velká a prostorná šatní skříň se zasouvacími dveřmi, policemi a dvěma zásuvkami. Nechybí závěsná tyč, zrcadlo a kvalitní pojezdy.

Zobrazit podrobný popis a parametry
Zobrazit dotazy k produktu
Zboží je vystaveno na prodejnách:
Zvolte barevnou variantu u šatní skříně | levné a s hromadou úložného prostoru

Nemáte vybranou variantu produktu. Vyberte si prosím výše.

Naše cena
15 260Kč
Cena vč. DPH
Podrobný popis produktu
Dotazy k produktu

  Parametry

Šířka
240 cm
Výška
230 cm
Hloubka
62 cm

Popis

Pokud hledáte opravdu, ale opravdu velkou šatní skříň, věnujte prosím svou pozornost této robustní krásce jménem PORTO. Za vše mluví její úctyhodné míry: výška 2 metry 30, šířka 2 metry 40 a hloubka 62 centimetry.

V útrobách skříně PORTO najdete spoustu důmyslně rozmístěných polic, šikovně umístěné zásuvky a nechybí samozřejmě ani prostor se závěsnou tyčí. Dvě velké horní police hravě skryjí zimní oblečení nebo třeba dárky od Ježíška.

Zvenku je tato nadčasová šatní skříň trojdílná a střední části vévodí velké zrcadlo odshora až dolů. Navíc je vybavena kvalitními pojezdy, ABS hranami a elegantními úchytkami. Vybrat si můžete světlejší nebo tmavší, ale vždy kvalitní Slovník: (lamino) lLaminoLamino někdy označované Slovník: (LTD) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamino.

Pokud vám skříň PORTO přece jen připadá příliš velká, mrkněte na její příbuzné z rodiny skříní PORTO.

Rozměrový obrázek:
PORTO 240
Dotazy
Máte-li k produktu jakýkoliv dotaz, komentář nebo připomínku, sdělte je zde nám i ostatním zákazníkům. Děkujeme!
e-mail v žádném případě nezveřejňujeme,
jen na něj zašleme naši odpověď.
Odeslat
01
Lucie
19.10.2017 12:42

Dobrý den,

byla by možná varianta bez zrcadla?

02
KASVO.cz, admin
19.10.2017 14:35

Dobrý den,

výrobce nabízí pouze variantu se zrcadlem.

S pozdravem Adéla, Kasvo.cz