Kategorie
3. dekada leden 2020
Nakupujte na splátky
14
Prodejní místa
Osobní odběr
Rychlé dodání dopravou

Šatní skříň PORTO 200x215

Další obrázky a varianty
Šatní skříň PORTO 200x215  bílá
Šatní skříň PORTO 200x215  Olše
Šatní skříň PORTO 200x215  Dub sonoma
SLEVA 41%
VÝPRODEJ
Naše cena:
9 990 Kč
Původní cena:
16 790 Kč
Doprava:
890 Kč
Lze koupit na splátky:
Produkt je dostupný ve více variantách. Vyberte si variantu níže.

Velmi prostorná a logicky členěná šatní skříň se zasouvacími dveřmi, policemi a zásuvkami. Zrcadlo, ABS hrany, kvalitní pojezdy.

Zobrazit podrobný popis a parametry
Zobrazit dotazy k produktu
Zboží je vystaveno na prodejnách:

Nemáte vybranou variantu produktu. Vyberte si prosím výše.

Naše cena
9 990 Kč
Cena vč. DPH
Podrobný popis produktu
Dotazy k produktu

  Parametry

Šířka
200 cm
Výška
215 cm
Hloubka
62 cm

Popis

Pokud je pro vás důležité mít své oblečení pečlivě roztříděné a přehledně uložené na jednom místě, určitě zaměřte svou pozornost na šatní skříň z rodiny nábytku PORTO. Její rozměry 2 metry krát 215 krát 62 centimetry nedají nepořádku šanci.

V útrobách šatní skříně PORTO najdete jak závěsnou tyč, tak menší přehledné prostory k uložení oděvů. Ty doplňují ještě i dva šuplíky a prostor pro klobouky. Z vnější strany posuvných dveří je ve středové části umístěno vysoké zrcadlo.

ABS hrany slouží k tomu, aby se Slovník: (lamino) lLaminoLamino někdy označované Slovník: (LTD) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamino ani na hranách neodíralo. Kvalitní pojezdy se zase postarají o to, že dveře budete moct otevírat a zavírat dle libosti, jednoduše a lehce. Úchytky zabrání zbytečným otiskům prstů na povrchu.

Tuto skříň PORTO pro vás máme v několika barevných variantách, stejně jako ostatní kousky ze stejnojmenné řady skříní PORTO.

Dotazy
Prozatím nebyl k produktu položen žádný dotaz? Chcete se zeptat jako první?
Máte-li k produktu jakýkoliv dotaz, komentář nebo připomínku, sdělte je zde nám i ostatním zákazníkům. Děkujeme!
e-mail v žádném případě nezveřejňujeme,
jen na něj zašleme naši odpověď.
Odeslat