Kategorie
1.7.Bud
Nakupujte na splátky
19
Prodejní místa
Osobní odběr
Rychlé dodání dopravou

Skříň PORTO 200x215 Olše

Další obrázky a varianty
Šatní skříň PORTO 200x215
Šatní skříň PORTO 200x215  Dub sonoma
Šatní skříň PORTO 200x215  bílá
Zobrazit více obrázků +
SLEVA 52%
18 720 Kč
Naše cena:
8 990 Kč
Ušetříte:
9 730 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 8 990 Kč (0%)
Přidat do seznamu přání:
Zboží již nelze objednat.

Velmi prostorná a logicky členěná šatní skříň se zasouvacími dveřmi, policemi a zásuvkami. Zrcadlo, kvalitní pojezdy.

Zobrazit podrobný popis a parametry
Zobrazit dotazy k produktu
Zboží je vystaveno na prodejnách:
Podrobný popis produktu
Dotazy k produktu

  Parametry

Šířka
200 cm
Výška
215 cm
Hloubka
62 cm
materiál
Slovník: (lamino) lLaminoLamino někdy označované Slovník: (LTD) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamino 16 mm
Dodáváno v demontu - rozložené

Popis

Pokud je pro vás důležité mít své oblečení pečlivě roztříděné a přehledně uložené na jednom místě, určitě zaměřte svou pozornost na šatní skříň z rodiny nábytku PORTO. Její rozměry 2 metry krát 215 krát 62 centimetry nedají nepořádku šanci.

V útrobách šatní skříně PORTO najdete jak závěsnou tyč, tak menší přehledné prostory k uložení oděvů. Ty doplňují ještě i dva šuplíky a prostor pro klobouky. Z vnější strany posuvných dveří je ve středové části umístěno vysoké zrcadlo.

ABS hrany slouží k tomu, aby se Slovník: (lamino) lLaminoLamino někdy označované Slovník: (LTD) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamino ani na hranách neodíralo. Kvalitní pojezdy se zase postarají o to, že dveře budete moct otevírat a zavírat dle libosti, jednoduše a lehce. Úchytky zabrání zbytečným otiskům prstů na povrchu.

Tuto skříň PORTO pro vás máme stejně jako ostatní kousky ze stejnojmenné řady skříní PORTO.

Rozměrový obrázek:
PORTO skříň 200x215
Dotazy
Prozatím nebyl k produktu položen žádný dotaz? Chcete se zeptat jako první?
Máte-li k produktu jakýkoliv dotaz, komentář nebo připomínku, sdělte je zde nám i ostatním zákazníkům. Děkujeme!
e-mail v žádném případě nezveřejňujeme,
jen na něj zašleme naši odpověď.
Odeslat