Kategorie
2. dekada listopad
Nakupujte na splátky
15
Prodejní místa
Osobní odběr
Rychlé dodání dopravou

Šatní skříň NEPTUN 2 dveřová

Další obrázky a varianty
buk
buk
dub Sonoma
SLEVA 40%
Naše cena:
3 990 Kč
Původní cena:
6 650 Kč
Doprava:
590 Kč
Lze koupit na splátky:
Produkt je dostupný ve více variantách. Vyberte si variantu níže.

Dvoudvéřová šatní skříň, doplněná o tři zásuvky. Materiál kvalitní Slovník: (lamino) lLaminoLamino někdy označované Slovník: (LTD) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamino, kovové úchytky, šířka 1 metr. Dodáváno v demontu až domů.

Zobrazit podrobný popis a parametry
Zobrazit dotazy k produktu

Nemáte vybranou variantu produktu. Vyberte si prosím výše.

Naše cena
3 990 Kč
Cena vč. DPH
Dárky k objednávce zdarma
Odkládací stolek VIGO
Při nákupu nad 10 000 Kč od nás obdržíte zdarma
Sedací pytel RELAX XXL
Při nákupu nad 15 000 Kč od nás obdržíte zdarma
Podrobný popis produktu
Dotazy k produktu

  Parametry

Šířka
100 cm
Výška
175 cm
Hloubka
50 cm
Dodáváno v demontu - rozložené

Popis

Dvoudveřová šatní skříň střední velikosti, ideální například do dětského pokoje. Má praktické uspořádání – zavěsit zde můžete dlouhé i kratší oděvy, na prostornou polici v horní části uložit čepice a šály, a tři šuplíky poslouží k uložení nezbytných drobností nebo prádla.

Kvalitní Slovník: (lamino) lLaminoLamino někdy označované Slovník: (LTD) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamino je základem, ovšem co se týče jeho barvy, máte na výběr z několika možností. Záleží jen na tom, zda dáváte přednost světlému, nebo tmavému vybavení interiéru. Jistě oceníte i praktické úchytky.

Šatní skříň NEPTUN vám dodáme až domů v demontovaném stavu s jednoduchým návodem na snadnou montáž. Poté si bude u vás doma vyžadovat tento prostor: šířka přesně jeden metr, výška 175 centimetrů a hloubka půl metru.

Pokud by se vám šatní skříň NEPTUN 2 zdála malá, podívejte se na její příbuznou, šatní skříň NEPTUN 3.

Dotazy
Máte-li k produktu jakýkoliv dotaz, komentář nebo připomínku, sdělte je zde nám i ostatním zákazníkům. Děkujeme!
e-mail v žádném případě nezveřejňujeme,
jen na něj zašleme naši odpověď.
Odeslat
01
satni skrin Neptun 2 dv
04.08.2015 09:45
Dobrý den,má tato skříň i police? Děkuji,Lazinová.
02
KASVO.cz, admin
04.08.2015 10:43
Dobrý den Martino, šatní skříň NEPTUN 2dv je bez polic. Policovou skříň naleznete v odkaze zde: http://www.kasvo.cz/satni-skrin-neptun-3dv-dub-sonoma-41128.phtml, http://www.kasvo.cz/satni-skrin-hana-3k2fo-wenge-35470.phtml, http://www.kasvo.cz/satni-skrin-stella-buk-68203.phtml S pozdravem a přáním hezkého dne KASVO.cz