Kategorie
1. dekada srpen
Nakupujte na splátky
14
Prodejní místa
Osobní odběr
Rychlé dodání dopravou

Šatní skříň JUSTIN 1 olše

SLEVA 50%
VÝPRODEJ
Naše cena:
4 600 Kč
Původní cena:
9 210 Kč
Zboží již nelze objednat.

Třídveřová šatní skříň v provedení olše se dvěma nekrytými policemi. Je vyrobena z kvalitního Slovník: (lamina) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamina, šířka 135 centimetrů.

Zobrazit podrobný popis a parametry
Zobrazit dotazy k produktu
Zboží není aktuálně vystaveno na žádné prodejně.
Podrobný popis produktu
Dotazy k produktu

  Parametry

Šířka
135 cm
Výška
189 cm
Hloubka
52 cm

Popis

Dokonale důmyslná a prostorná je třídveřová šatní skříň JUSTIN, kterou vám nabízíme v příjemném provedení a vzhledu olšového dřeva. Systém polic a prostoru pro zavěšení oblečení vám umožní udržet si v oděvech perfektní pořádek.

Troje dveře skryjí vnitřní prostor, naopak dvě volně dostupné police můžete využít jako malou knihovnu nebo pro nejčastěji používané předměty. Jistě oceníte praktické úchytky, které jsou umístěny na všech dveřích.

Pro šatní skříň JUSTIN si doma vyhraďte 135 centimetrů na šířku, 189 na výšku a 52 do hloubky. Vyrobena je z pevného a odolného Slovník: (lamina) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamina.

Kompletní nabídku skříní společnosti KASVO si prohlédněte na našem webu.

Dotazy
Prozatím nebyl k produktu položen žádný dotaz? Chcete se zeptat jako první?
Máte-li k produktu jakýkoliv dotaz, komentář nebo připomínku, sdělte je zde nám i ostatním zákazníkům. Děkujeme!
e-mail v žádném případě nezveřejňujeme,
jen na něj zašleme naši odpověď.
Odeslat