Kategorie
extra sleva 20
Nakupujte na splátky
19
Prodejní místa
Osobní odběr
Rychlé dodání dopravou

Šatní skříň DOMINO 06 2D javor/zelená

Další obrázky a varianty
Šatní skříň DOMINO 06  2D jasan
Šatní skříň DOMINO 06  2D javor/růžová
Šatní skříň DOMINO 06  2D javor/zelená
SLEVA 60%
8 970 Kč
Naše cena:
3 584 Kč
Ušetříte:
5 386 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 3 584 Kč (0%)
Přidat do seznamu přání:
Zboží již nelze objednat.

Kombinovaná šatní skříň s policemi a závěsnou tyčí. Javor v kombinaci se zelenou nebo růžovou barvou. Šířka 80 centimetrů­. Egger Slovník: (lamino) lLaminoLamino někdy označované Slovník: (LTD) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamino o síle 16 milimetrů chrání ABS hrany.

Zobrazit podrobný popis a parametry
Zobrazit dotazy k produktu
Zboží není aktuálně vystaveno na žádné prodejně.
Podrobný popis produktu
Dotazy k produktu

  Parametry

Šířka
80 cm
Výška
193 cm
Hloubka
40 cm

Popis

Skříň na oblečení je jedním ze základních kamenů úložných prostor v bytě. A v dětském pokoji tomu není jinak – dnes už o sebe nedbají jen mladé slečny, ale líbit se chtějí taky kluci, a tak výrobce nábytkové řady DOMINO šatní skříň dodává jak v růžové variantě pro holky, tak v hráškově zelené pro kluky.

Jedná se o kombinovanou šatní skříň. To znamená, že v jedné její části najdete tři police a ve druhé šatní tyč s prostorem na zavěšení oblečení + další poličku.

Skříň DOMINO je široká 80 a vysoká 193 centimetry, do hloubky počítejte se 40 centimetry. Egger Slovník: (lamino) lLaminoLamino někdy označované Slovník: (LTD) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamino je kvalitní a 16 milimetrů silné, navíc je materiál doplněn o ABS hrany, které se starají o dlouhou životnost nábytku.

Výrobková řada DOMINO, určená pro vybavení dětských pokojů, v sobě skrývá mnoho dalších praktických kusů nábytku.

Dotazy
Máte-li k produktu jakýkoliv dotaz, komentář nebo připomínku, sdělte je zde nám i ostatním zákazníkům. Děkujeme!
e-mail v žádném případě nezveřejňujeme,
jen na něj zašleme naši odpověď.
Odeslat
01
Marcela
07.04.2016 18:11

Dobrý den, jak je skříň řešená uvnitř? Děkuji, Salčáková

02
KASVO.cz, admin
08.04.2016 09:30

Dobrý den Marcelo,

jedná se o kombinovanou šatní skříň, ve které naleznete police i šatní tyč. Skříň je rozdělena na dvě části. V jedné půlce naleznete 3 police, v druhé půlce naleznete šatní tyč a polici.

S pozdravem a přáním hezkého dne KASVO.cz

Podobné kategorie: