Kategorie
3.6.Doprava zdarma vikendextra sleva 20
Nakupujte na splátky
19
Prodejní místa
Osobní odběr
Rychlé dodání dopravou

Postel RENATA (R) 120 cm vč. roštu, ÚP a matrace

Další obrázky a varianty
Postel RENATA (R) 120 cm vč. roštu, ÚP a matrace
Postel RENATA (R) 120 cm vč. roštu, ÚP a matrace
Postel RENATA (R) 120 cm vč. roštu, ÚP a matrace
SLEVA 52%
DOPRAVA ZDARMA
18 320 Kč
Naše cena:
8 790 Kč
AKCE! Do konce zbývá:
Ušetříte:
9 530 Kč
Doprava
ZDARMA
Lze koupit na splátky:
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 8 790 Kč (0%)
Přidat do seznamu přání:
Produkt je dostupný ve více variantách. Vyberte si variantu níže.

Postel RENATA ® 120 cm vč. roštu, ÚP a matrace.

Zobrazit podrobný popis a parametry
Zobrazit dotazy k produktu
Zboží je vystaveno na prodejnách:

Nemáte vybranou variantu produktu. Vyberte si prosím výše.

Naše cena
8 790Kč
Cena vč. DPH
Podrobný popis produktu
Dotazy k produktu

  Parametry

Šířka
120 cm
Výška
68,5 cm
Hloubka
204 cm
Výška sedu
44 cm
Úložný prostor
Lamela
materiál
Slovník: (lamino) lLaminoLamino někdy označované Slovník: (LTD) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamino 18 mm
Matrace
Šířka čela
124 cm
Nosnost
100 kg
Dodáváno v demontu - rozložené
Šířka matrace
120 x 200 cm
Výška matrace
15 cm

 Soubory ke stažení

Popis

Postel RENATA ® 120 cm vč. roštu, ÚP a matrace. Postel RENÁTA je vyrobena z kvalitního Slovník: (lamina) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamina. Součástí postele je i lamelový rošt, matrace a velkorysý úložný prostor tvořený dvěma zásuvkami. K tomu vám navíc nabízíme možnost dokoupení nočního stolku RENATA ve stejném designu.

U matrací výrobce zvolil kvalitní PUR pěnu a jsou vysoké komfortních 15 centimetrů. Čela postele jsou Slovník: (UNIVERZÁLNÍ) lUniverzálníLze sestavit jako pravou i levou.UNIVERZÁLNÍ, takže si je můžete umístit na levou či pravou stranu. Jsou určeny k zavěšení na stěnu pomocí háčků a hmoždinek, a tak postel RENÁTA není vhodná k umístění do volného prostoru. Šířka čela je 30 cm.

Vnější rozměr postele 124 × 204 cm. Výška sedu činí 44 cm, výška bočnice 38 centimetry, rozměr jedné zásuvky úložného prostoru 80 × 80 centimetrů.

Ilustrační foto – noční stolek lze dokoupit.

Rozměrový obrázek:
RENATA postel 120x200
Dotazy
Máte-li k produktu jakýkoliv dotaz, komentář nebo připomínku, sdělte je zde nám i ostatním zákazníkům. Děkujeme!
e-mail v žádném případě nezveřejňujeme,
jen na něj zašleme naši odpověď.
Odeslat
03
Renata
17.11.2023 11:22

Dobrý den, prosím vás, jaká je tloušťka materiálu u postele Renata 120×200cm? Děkuji

04
KASVO.cz, admin
20.11.2023 09:37

Dobrý den. Postel Renata 120 cm – použité Slovník: (lamino) lLaminoLamino někdy označované Slovník: (LTD) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamino o síle 18 mm. S pozdravem Kasvo.cz.

01
Libor Vychytil
11.10.2023 20:06

Dobrý den..mám dotaz ohledně roštu,je možné mít rošt s větší zátěží? děkuji

02
KASVO.cz, admin
12.10.2023 09:06

Dobrý den. Postel dodáváme tak, jak je uvedeno. Dle vaší potřeby lze koupit jiný rošt a vyměnit si jej. Rozměr roštu je 120 × 200 cm. S pozdravem Kasvo.cz