Kategorie
1. dekada srpen
Nakupujte na splátky
14
Prodejní místa
Osobní odběr
Rychlé dodání dopravou

Postel SERENA 160cm vč. roštu

SLEVA 50%
VÝPRODEJ
Naše cena:
5 630 Kč
Původní cena:
11 270 Kč
Ušetříte:
5 640 Kč
Doprava
590 Kč
Lze koupit na splátky:
Přidat do seznamu přání:
Produkt je dostupný ve více variantách. Vyberte si variantu níže.

Nadčasová postel, jejíž korpus je vyroben z kvalitního 20milimetrového Slovník: (lamina) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamina. Součástí postele je lamelový rošt, trvanlivost materiálu zajišťují ABS hrany. Základní rozměry jsou 160 × 200 centimetrů.

Zobrazit podrobný popis a parametry
Zobrazit dotazy k produktu
Zboží není aktuálně vystaveno na žádné prodejně.
Zvolte barevnou variantu u postele

Nemáte vybranou variantu produktu. Vyberte si prosím výše.

Naše cena
5 630Kč
Cena vč. DPH
Podrobný popis produktu
Dotazy k produktu

  Parametry

Šířka
160 cm
Výška
75 cm
Lamela
Dřevěná
Nosnost
100 kg
Dodáváno v demontu - rozložené

Popis

Ať už si vyberete vzhled buku, ořechu nebo akátu, v každém případě vám s radostí dodáme skvělou a kvalitní postel jménem SERENA, jejíž korpus z Slovník: (lamina) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamina má na tloušťku celé 2 centimetry. Dlouhodobá kvalita je navíc podpořena 2milimetrovými ABS hranami.

Jistě vás potěší, že součástí postele je už i rošt se dvěma řadami lamel, konkrétně 2 × 16 kusů. Postel SERENA pevně stojí na dřevěných nožkách, a tak z pod ní lehce vysmýčíte i to nejmenší smítko prachu. Hlavu si můžete pohodlně opřít o čelo.

Postel je dodávána bez úložného prostoru a matrace. K posteli SERENA vám doporučujeme dokoupit matraci o šířce 160 centimetrů. Najdete ji v našem e-shopu v sekci matrace. A pokud byste chtěli vybavit i pokojíček potomkovi, podívejte se na jednolůžkovou verzi této oblíbené postele.

Fotografie je ilustrační.

Dotazy
Prozatím nebyl k produktu položen žádný dotaz? Chcete se zeptat jako první?
Máte-li k produktu jakýkoliv dotaz, komentář nebo připomínku, sdělte je zde nám i ostatním zákazníkům. Děkujeme!
e-mail v žádném případě nezveřejňujeme,
jen na něj zašleme naši odpověď.
Odeslat