Kategorie
2. dekada zari
Nakupujte na splátky
14
Prodejní místa
Osobní odběr
Rychlé dodání dopravou

Dřevěná postel DOMINIKA postel 140x200 cm vč. roštu

SLEVA 50%
VÝPRODEJ
Naše cena:
3 510 Kč
AKCE! Do konce zbývá:
Původní cena:
7 030 Kč
Doprava:
590 Kč
Lze koupit na splátky:
Produkt je dostupný ve více variantách. Vyberte si variantu níže.

Korpus postele z Slovník: (lamina) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamina o tloušťce 25 mm, s 2mm ABS hranami. Se světle šedým kovovým čelem a kovovými nožkami. S lamelovým roštem se dvěma řadami lamel (2× 16 ks). Lze dokoupit matraci černé froté o šířce 140 cm za cenu 2 690 Kč.

Zobrazit podrobný popis a parametry
Zobrazit dotazy k produktu
Zboží není aktuálně vystaveno na žádné prodejně.
Zvolte barevnou variantu u postele

Nemáte vybranou variantu produktu. Vyberte si prosím výše.

Naše cena
3 510 Kč
Cena vč. DPH
Podrobný popis produktu
Dotazy k produktu

  Parametry

Šířka
140 cm
Výška
46 cm
Dřevěná
Dodáváno v demontu - rozložené
Šířka matrace
140x200 cm

Popis

Kombinace dřeva a kovu je velmi oblíbená, to už víme od našich zákazníků. Postel DOMINIKA vám toho ale nabídne mnohem víc.

Třeba to, že korpus postele je vyroben z Slovník: (lamina) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamina o tloušťce 2,5 centimetru, které jsou doplněny ABS hranami o tloušťce 2 centimetry. To znamená, že od ní můžete očekávat skutečnou pevnost a stabilitu a dlouholetou krásu. K tomu všemu je postel DOMINIKA dozdobena světle šedým kovovým čelem a opatřena kovovými nožkami.

Jistě vás potěší, že postel DOMINIKA už je vybavena lamelovým roštem se dvěma řadami lamel (2× 16 kusů). K posteli lze jednoduše dokoupit matraci vyvedenou v černém froté o šířce 140 centimetrů za cenu 2 690 korun.

Prohlédněte si všechny naše dvojpostele, které pro vás máme ve stálé nabídce.

Dotazy
Máte-li k produktu jakýkoliv dotaz, komentář nebo připomínku, sdělte je zde nám i ostatním zákazníkům. Děkujeme!
e-mail v žádném případě nezveřejňujeme,
jen na něj zašleme naši odpověď.
Odeslat
01
iva
08.09.2018 18:42

chtěla bych vědět do kolika kg jsou rošty?? Kolik kg unesou rošty . Děkuji Malá

02
KASVO.cz, admin
10.09.2018 15:11

Dobrý den Ivo ,

výrobce uvádí nosnost postele do 150 kg.

S pozdravem KASVO.cz