Kategorie
3. dekada listopad
Nakupujte na splátky
15
Prodejní místa
Osobní odběr
Rychlé dodání dopravou

PC stůl MIRO dub Sonoma / bílá

SLEVA 40%
VÝPRODEJ
Naše cena:
2 380 Kč
Původní cena:
3 980 Kč
Ušetříte:
1 600 Kč
Doprava
490 Kč
Na splátky lze nakupovat zboží od 3000 Kč
Přidat do seznamu přání:
NA OBJEDNÁVKU - orientační dodání do 8 týdnů

Menší počítačový stůl vhodný do dětských pokojů i domácích pracoven. K dispozici je kromě pracovní desky police, zásuvka a skříňka. Šířka: 110 centimetrů.

Zobrazit podrobný popis a parametry
Zobrazit dotazy k produktu
Zboží je vystaveno na prodejnách:
Máte vybráno:
PC stůl MIRO
barva: dub Sonoma / bílá
NA OBJEDNÁVKU - orientační dodání do 8 týdnů
Výnos zboží do patra:
Přejete si zboží vynést do bytu či domu?
Naše cena
2 380Kč
Cena vč. DPH
Podrobný popis produktu
Dotazy k produktu

  Parametry

Šířka
110 cm
Výška
74 cm
Hloubka
60 cm
materiál
Slovník: (lamino) lLaminoLamino někdy označované Slovník: (LTD) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamino 18 mm

Popis

Malá domácí pracovna, klidný koutek pro děti, kde si mohou hrát nebo plnit domácí úkoly, jednoduchá kancelář. Tam všude najde své místo a uplatnění menší, ale zároveň vysoce praktický počítačový stůl MIRO.

Ať už máte interiér laděný do světlých, nebo tmavých barev, můžete k němu pracovní stůl MIRO směle doplnit. Světlý dub sonoma nebo tmavší odstín švestka je kombinovaný s nadčasovou bílou. Pracovní plochu PC stolu MIRO doplňuje jedna police, jedna menší zásuvka a jedna větší skříňka.

Šířka 110, výška 74 a hloubka 60 centimetrů, to jsou přesné rozměry PC stolu MIRO. Všechny ostatní pracovní a počítačové stoly z nabídky společnosti KASVO nábytek si můžete prohlédnout tady.

Dodáváno bez dekorací.

Rozměrový obrázek:
MIRO PC stůl
Dotazy
Máte-li k produktu jakýkoliv dotaz, komentář nebo připomínku, sdělte je zde nám i ostatním zákazníkům. Děkujeme!
e-mail v žádném případě nezveřejňujeme,
jen na něj zašleme naši odpověď.
Odeslat
01
Jindřich
21.04.2021 18:04

Mám dotaz ohledně větší skříňky u typu MIRO, zda jsou dvířka výklopná nebo klasicky otvíratelná. Děkuji

02
KASVO.cz, admin
22.04.2021 09:14

Dobrý den. počítačový stůl PC MIRO má větší dvířka otevíratelná. S pozdravem Kasvo.cz