Kategorie
1. dekada srpen
Nakupujte na splátky
14
Prodejní místa
Osobní odběr
Rychlé dodání dopravou

PC stůl INDIGO dub durance

SLEVA 50%
VÝPRODEJ
Naše cena:
3 790 Kč
Původní cena:
7 590 Kč
Ušetříte:
3 800 Kč
Přidat do seznamu přání:
Zboží již nelze objednat.

Počítačový stůl menších rozměrů se 3 zásuvkami. Materiál Slovník: (lamino) lLaminoLamino někdy označované Slovník: (LTD) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamino, barva dub durance. Šířka 123 centimetry.

Zobrazit podrobný popis a parametry
Zobrazit dotazy k produktu
Zboží není aktuálně vystaveno na žádné prodejně.
Podrobný popis produktu
Dotazy k produktu

  Parametry

Šířka
123 cm
Výška
76 cm
Hloubka
55 cm

Popis

Menší psací stůl, ideální do dětského pokoje i pracovny, který si ale už na první pohled nic nezadá s elegancí dřívějších „pánských“ pokojů. Seznamte se, to je INDIGO.

Počítačový či pracovní stůl INDIGO je spíše menších rozměrů, a tak nemusíte mít strach, že by vám doma zabral příliš mnoho místa. Na šířku měří 123, do hloubky 55 a vysoký je 76 centimetrů. Všechny své dokumenty, poznámkové bloky a psací potřeby si přehledně uložíte do tří zásuvek, které jsou opatřeny praktickými úchytkami.

Počítačový stůl INDIGO je vyrobený z Slovník: (lamina) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamina, oblíbeného pro výborný poměr kvality a ceny. Pyšní se krásnou tmavou a elegantní barvou dub durance.

Prohlédněte si i další pracovní stoly z nabídky společnosti KASVO nábytek.

Dotazy
Prozatím nebyl k produktu položen žádný dotaz? Chcete se zeptat jako první?
Máte-li k produktu jakýkoliv dotaz, komentář nebo připomínku, sdělte je zde nám i ostatním zákazníkům. Děkujeme!
e-mail v žádném případě nezveřejňujeme,
jen na něj zašleme naši odpověď.
Odeslat