Kategorie
2. dekada brezen 2019 sedacky2. dekada brezen 2019 postele2. dekada brezen 2019 pohovky
Nakupujte na splátky
15
Prodejní místa
Osobní odběr
Rychlé dodání dopravou

Velká klasická dřevěná obývací stěna MARS II

Další obrázky a varianty
Dub Sonoma
Dub Sonoma
Olše
Zobrazit více obrázků +
SLEVA 40%
Naše cena:
17 330 Kč
AKCE! Do konce zbývá:
Původní cena:
28 880 Kč
Doprava:
1290 Kč
Lze koupit na splátky:
Produkt je dostupný ve více variantách. Vyberte si variantu níže.

Prostorná obývací stěna. S prosklenými vitrínami. Dodáváno ve smontovaném stavu. U barevného provedení San remo se jedná o kombinaci – korpusy jsou tmavší než dvířka.

Zobrazit podrobný popis a parametry
Zobrazit dotazy k produktu

Nemáte vybranou variantu produktu. Vyberte si prosím výše.

Naše cena
17 330 Kč
Cena vč. DPH
Podrobný popis produktu
Dotazy k produktu

  Parametry

Šířka
340 cm
Výška
205 cm
Hloubka
49 cm
Dodváno v montu - složené

Popis

Skutečně prostorná obývací stěna. Dřevěné korpusy jsou doplněny prosklenými vitrínami, takže si sami můžete zvolit, co chcete nechat na očích a co schovat tak, aby nebylo vidět.

Dřevěná obývací stěna MARS II kombinuje větší i menší úložné prostory, police, skříňky i vitríny. Dvířka skříněk jsou opatřeny praktickými úchytkami. V naší nabídce ji najdete v několika barevných kombinacích. U barevného provedení San remo se jedná o kombinaci – korpusy jsou tmavší než dvířka.

Počítejte s tím, že obývací stěna MARS II je hodně široká – celé 3 metry a 40 centimetrů. Na výšku měří 205 a do hloubky 49 centimetrů.

Vaši novou dřevěnou obývací stěnu MARS II vám dodáme ve smontovaném stavu. A navíc vám ji přivezeme až domů.

Možná by se vám k obývací stěně hodila i krásně ladící komoda, co říkáte?

Dotazy
Máte-li k produktu jakýkoliv dotaz, komentář nebo připomínku, sdělte je zde nám i ostatním zákazníkům. Děkujeme!
e-mail v žádném případě nezveřejňujeme,
jen na něj zašleme naši odpověď.
Odeslat
11
Marta Portová
15.08.2017 17:51

Dobrý den, prosím o odpověď, zda sestava MARS ll a podobná HARON mohu rozdělit? Nemohu se rozhodnout a mám stěnu rozdělenou dveřmi na 2,5 a 2,20m.ještě bych ráda viděla sestavu MARS ll v barvě olše – pokud je to možné připojte mi foto. Děkuji Portová

12
KASVO.cz, admin
16.08.2017 08:15

Dobrý den paní Portová,

obývací stěnu HARON nemáme v nabídce, mohu tedy hovořit pouze o stěně MARS II. Tuto obývací stěnu lze rozdělit stejně jako jsou děleny spodní skříňky, tedy celkem na pět samostatných částí.

S pozdravem Adéla, Kasvo.cz

09
DOLNÍČKOVÁ
23.03.2017 07:58

Dobry den.Jaká je cena komody MARS II.Děkuji.

10
KASVO.cz, admin
23.03.2017 08:34

Dobrý den paní Dolníčková,

komoda MARS II má na našich stránkách vytvořenou samostatnou kartu produktu. V této kartě najdete veškeré informace o této komodě včetně její ceny.

S pozdravem Adéla, Kasvo.cz

07
Jana Nováková
25.08.2016 16:34

Dobrý den,
chtěla bych, prosím, vědět, jaká je výška a šířka skříňky na televizi a jak vysoký je prostor pro uložení televize. Děkuji.
Jana Nováková

08
KASVO.cz, admin
26.08.2016 08:16

Dobrý den,

šířka výklenku pro TV je 80 cm, výška 51 cm.

S pozdravem a přáním hezkého dne KASVO.cz

05
Krubner Pavel
19.04.2016 17:24

Dobrý den. Měli bychom zájem o obývací stěnu MARS II, komodu ,byl by k tomu ještě jídelni
a konferenční stolek,v téže barvě ?Stěna má asi barvu světlý dub.,nenašel jsem popis. Můžete mi napsat cenu za vše ? Jaká je dodací lhůta, potřeboval bych to kolem 15.5.2016 Děkuji za odpověď, s pozdravem Krubner Pavel.

06
KASVO.cz, admin
20.04.2016 16:34

Dobrý den Pavle,

obývací stěnu MARS II nabízíme ve variantách dub Sonoma, olše, ořech a San remo. Jiné varianty v nabídce nemáme. Výrobce má v nabídce i komodu. Komodu naleznete v odkaze zde: http://www.kasvo.cz/komoda-mars-ii/. Bohužel, konferenční stolky nenabízí. Naši veškerou nabídku konferenčních stolků naleznete v odkaze zde: http://www.kasvo.cz/stoly/. http://www.kasvo.cz/…k-uno-43142/. Zboží, které máme skladem dovážíme do 5-ti pracovních dní. Na objednání je 8 týdnů. V případě zájmu je možné odložit dobu dodání. Tuto informaci uveďte přímo do poznámky v objednávce.

S pozdravem a přáním hezkého dne KASVO.cz

03
Plavcová Milena
14.02.2016 18:41

Dobrý den. Potřebovala bych od vás pár informací. Zda k obývací stěně MARS II,máte ve stejném provedení-komodu,konferenční stolek a stolek na PC. Jestli ano,tak vás poprosím o rozměry. Za odpověd předem děkuji.
Plavcová Milena

04
KASVO.cz, admin
15.02.2016 10:25

Dobrý den Mileno,

výrobce k obývací stěně MARS II nabízí přímo i komodu MARS II. Naleznete ji v odkaze zde: http://www.kasvo.cz/…-72849.phtml. Konferenční stolek a pc stůl výrobce v nabídce nemá. Podobný tip konferenčního stolku naleznete zde: http://www.kasvo.cz/…993588.phtml. Pc stůl naleznete zde: http://www.kasvo.cz/pc-stoly/.

S pozdravem a přáním hezkého dne KASVO.cz

01
03.12.2015 23:33

Dobrý den, z jakého materiálu je ta obývací stěna MARS II. Děkuji.

02
KASVO.cz, admin
04.12.2015 08:57

Dobrý den Radime,

tato obývací stěna je z Slovník: (lamina) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamina. Slovník: (Lamino) lLaminoLamino někdy označované Slovník: (LTD) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.Lamino je někdy označované jako Slovník: (LTD) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.LTD. Je to cenově dostupný materiál, který patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku.

S pozdravem a přáním hezkého dne KASVO.cz