Kategorie
3.5.
Nakupujte na splátky
19
Prodejní místa
Osobní odběr
Rychlé dodání dopravou

Obývací stěna MARS II Dub Sonoma

Další obrázky a varianty
Velká klasická obývací stěna MARS II
Velká klasická obývací stěna MARS II Dub Sonoma
Velká klasická obývací stěna MARS II Dub Sonoma
SLEVA 40%
DOPRAVA ZDARMA
39 980 Kč
Naše cena:
23 980 Kč
AKCE! Do konce zbývá:
Ušetříte:
16 000 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 23 980 Kč (0%)
Přidat do seznamu přání:
Zboží již nelze objednat.

Prostorná dřevěná obývací stěna s prosklenými vitrínami. Šířka 340, výška 205 a hloubka 49 centimetrů. Stěna se dodává smontovaná.

Zobrazit podrobný popis a parametry
Zobrazit dotazy k produktu
Zboží je vystaveno na prodejnách:
Podrobný popis produktu
Dotazy k produktu

  Parametry

Šířka
340 cm
Výška
205 cm
Hloubka
50 cm
Dodváno v montu - složené

Popis

Skutečně prostorná obývací stěna. Korpusy jsou doplněny prosklenými vitrínami, takže si sami můžete zvolit, co chcete nechat na očích a co schovat tak, aby nebylo vidět.

Obývací stěna MARS II kombinuje větší i menší úložné prostory, police, skříňky i vitríny. Dvířka skříněk jsou opatřeny praktickými úchytkami. V naší nabídce ji najdete v několika barevných kombinacích. U barevného provedení San remo se jedná o kombinaci – korpusy jsou tmavší než dvířka. Materiál: Slovník: (Lamino) lLaminoLamino někdy označované Slovník: (LTD) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.Lamino.

Dodáváno bez osvětlení. Otvor pro TV šířka 76 x výška 50 cm.

Počítejte s tím, že obývací stěna MARS II je hodně široká – celé 3 metry a 40 centimetrů. Na výšku měří 205 a do hloubky 50 centimetrů. Výška spodních skříněk je 52 cm.

Fotografie je ilustrační.

Barevné provedení dub sonoma a san remo je v podstatě totožné.

Vaši novou obývací stěnu MARS II vám dodáme ve smontovaném stavu. A navíc vám ji přivezeme až domů.

Možná by se vám k obývací stěně hodila i krásně ladící komoda, co říkáte? Komoda jsou dodávány v demontu.

Dotazy
Máte-li k produktu jakýkoliv dotaz, komentář nebo připomínku, sdělte je zde nám i ostatním zákazníkům. Děkujeme!
e-mail v žádném případě nezveřejňujeme,
jen na něj zašleme naši odpověď.
Odeslat
13
Taťána Stejskalová
07.02.2023 14:15

Dobrý den, šlo by dokoupit k této obývací stěně i zvlášť skříňky o rozměrech cca 80 cm?děkuji za odpověď

14
KASVO.cz, admin
07.02.2023 16:21

Dobrý den. Komody MARS. Obývací stěna MARS je k dostání již jen na prodejnách. S pozdravem Kasvo.cz

11
Marta Portová
15.08.2017 17:51

Dobrý den, prosím o odpověď, zda sestava MARS ll a podobná HARON mohu rozdělit? Nemohu se rozhodnout a mám stěnu rozdělenou dveřmi na 2,5 a 2,20m.ještě bych ráda viděla sestavu MARS ll v barvě olše – pokud je to možné připojte mi foto. Děkuji Portová

12
KASVO.cz, admin
16.08.2017 08:15

Dobrý den paní Portová,

obývací stěnu HARON nemáme v nabídce, mohu tedy hovořit pouze o stěně MARS II. Tuto obývací stěnu lze rozdělit stejně jako jsou děleny spodní skříňky, tedy celkem na pět samostatných částí.

S pozdravem Adéla, Kasvo.cz

09
DOLNÍČKOVÁ
23.03.2017 07:58

Dobry den.Jaká je cena komody MARS II.Děkuji.

10
KASVO.cz, admin
23.03.2017 08:34

Dobrý den paní Dolníčková,

komoda MARS II má na našich stránkách vytvořenou samostatnou kartu produktu. V této kartě najdete veškeré informace o této komodě včetně její ceny.

S pozdravem Adéla, Kasvo.cz

07
Jana Nováková
25.08.2016 16:34

Dobrý den,
chtěla bych, prosím, vědět, jaká je výška a šířka skříňky na televizi a jak vysoký je prostor pro uložení televize. Děkuji.
Jana Nováková

08
KASVO.cz, admin
26.08.2016 08:16

Dobrý den,

šířka výklenku pro TV je 80 cm, výška 51 cm.

S pozdravem a přáním hezkého dne KASVO.cz

05
Krubner Pavel
19.04.2016 17:24

Dobrý den. Měli bychom zájem o obývací stěnu MARS II, komodu ,byl by k tomu ještě jídelni
a konferenční stolek,v téže barvě ?Stěna má asi barvu světlý dub.,nenašel jsem popis. Můžete mi napsat cenu za vše ? Jaká je dodací lhůta, potřeboval bych to kolem 15.5.2016 Děkuji za odpověď, s pozdravem Krubner Pavel.

06
KASVO.cz, admin
20.04.2016 16:34

Dobrý den Pavle,

obývací stěnu MARS II nabízíme ve variantách dub Sonoma, olše, ořech a San remo. Jiné varianty v nabídce nemáme. Výrobce má v nabídce i komodu. Komodu naleznete v odkaze zde: http://www.kasvo.cz/komoda-mars-ii/. Bohužel, konferenční stolky nenabízí. Naši veškerou nabídku konferenčních stolků naleznete v odkaze zde: http://www.kasvo.cz/stoly/. http://www.kasvo.cz/…k-uno-43142/. Zboží, které máme skladem dovážíme do 5-ti pracovních dní. Na objednání je 8 týdnů. V případě zájmu je možné odložit dobu dodání. Tuto informaci uveďte přímo do poznámky v objednávce.

S pozdravem a přáním hezkého dne KASVO.cz

03
Plavcová Milena
14.02.2016 18:41

Dobrý den. Potřebovala bych od vás pár informací. Zda k obývací stěně MARS II,máte ve stejném provedení-komodu,konferenční stolek a stolek na PC. Jestli ano,tak vás poprosím o rozměry. Za odpověd předem děkuji.
Plavcová Milena

04
KASVO.cz, admin
15.02.2016 10:25

Dobrý den Mileno,

výrobce k obývací stěně MARS II nabízí přímo i komodu MARS II. Naleznete ji v odkaze zde: http://www.kasvo.cz/…-72849.phtml. Konferenční stolek a pc stůl výrobce v nabídce nemá. Podobný tip konferenčního stolku naleznete zde: http://www.kasvo.cz/…993588.phtml. Pc stůl naleznete zde: http://www.kasvo.cz/pc-stoly/.

S pozdravem a přáním hezkého dne KASVO.cz

01
03.12.2015 23:33

Dobrý den, z jakého materiálu je ta obývací stěna MARS II. Děkuji.

02
KASVO.cz, admin
04.12.2015 08:57

Dobrý den Radime,

tato obývací stěna je z Slovník: (lamina) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamina. Slovník: (Lamino) lLaminoLamino někdy označované Slovník: (LTD) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.Lamino je někdy označované jako Slovník: (LTD) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.LTD. Je to cenově dostupný materiál, který patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku.

S pozdravem a přáním hezkého dne KASVO.cz