Kategorie
1. dekada srpen
Nakupujte na splátky
14
Prodejní místa
Osobní odběr
Rychlé dodání dopravou

Obývací stěna MALTON

SLEVA 50%
VÝPRODEJ
Naše cena:
7 500 Kč
Původní cena:
15 020 Kč
Ušetříte:
7 520 Kč
Doprava
590 Kč
Lze koupit na splátky:
Přidat do seznamu přání:
Produkt je dostupný ve více variantách. Vyberte si variantu níže.

Moderní obývací stěna v provedení bílá – vysoký lesk nebo černá – vysoký lesk. LED osvětlení je zahrnuto v ceně, má dostatek úložného prostoru. V nejširším místě obývací stěna měří 176 centimetrů.

Zobrazit podrobný popis a parametry
Zobrazit dotazy k produktu
Zboží je vystaveno na prodejnách:
Zvolte barevnou variantu u obývací stěny

Nemáte vybranou variantu produktu. Vyberte si prosím výše.

Naše cena
7 500Kč
Cena vč. DPH
Podrobný popis produktu
Dotazy k produktu

  Parametry

Tv skříňka
Výška
28 cm
Hloubka
40 cm
spodní skříňka
Šířka
59 cm
Výška
115 cm
Hloubka
31 cm
horní skříňka
Šířka
59 cm
Výška
113 cm
Hloubka
31 cm
police
Šířka
102 cm
Výška
16 cm
Hloubka
18 cm

Popis

Vysoce moderní a krásná obývací stěna se stane ozdobou vašeho domova. Podle toho, zda preferujete tmavé nebo světlé provedení, si vyberte variantu bílá – vysoký lesk nebo černá – vysoký lesk. 

Obývací skříň MALTON se skládá z několika volných kusů – televizní skříňka, spodní a horní skříňka a police. V nejširším místě, u TV skříňky, je její šířka 176 centimetrů.

Části obývací skříně MALTON jsou prosklené, a otiskům prstů se vyhnete díky praktickým úchytkám. LED osvětlení, které celé sestavě nábytku dodá šmrnc, je zahrnuto v ceně.

Pro inspiraci si můžete z pohodlí domova prohlédnout kompletní nabídku obývacích stěn společnosti KASVO.

Dotazy
Máte-li k produktu jakýkoliv dotaz, komentář nebo připomínku, sdělte je zde nám i ostatním zákazníkům. Děkujeme!
e-mail v žádném případě nezveřejňujeme,
jen na něj zašleme naši odpověď.
Odeslat
01
Lukáš
02.06.2016 20:38

Dobrý den, zajímalo by mě z čeho je stěna vyrobena a jaká je tloušťka desek.

Předem děkuji za odpověď,

02
KASVO.cz, admin
03.06.2016 09:55

Dobrý den Lukáši,

obývací stěna MALTON je vyrobena z Slovník: (lamina) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamina. Slovník: (Lamino) lLaminoLamino někdy označované Slovník: (LTD) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.Lamino dnes patří k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Bohužel, toto zboží není momentálně vystaveno. Proměření tloušťky není možné. Výrobce tuto informaci neuvádí. Omlouváme se.

S pozdravem a přáním hezkého dne KASVO.cz