Kategorie
3. dekada zari
Nakupujte na splátky
14
Prodejní místa
Osobní odběr
Rychlé dodání dopravou

Nadčasová obývací stěna LIFE v lesku

Další obrázky a varianty
Obývací stěna LIFE  Černá lesk/bílá
Obývací stěna LIFE  Šedá lesk/bílá
Obývací stěna LIFE  Bílá lesk
SLEVA 59%
VÝPRODEJ
Naše cena:
8 990 Kč
Původní cena:
21 990 Kč
Doprava:
590 Kč
Lze koupit na splátky:
Produkt je dostupný ve více variantách. Vyberte si variantu níže.

Exkluzivní obývací stěna z Slovník: (MDF) lMDFPolotvrdá dřevovláknitá deska (anglicky Medium Density Fibreboards, MDF) je multifunkční alternativou masivního dřeva. MDF se vyrábí z dřevěných vláken (především smrkových), pojených syntetickým lepidlem, za použití teploty a tlaku. Jsou určeny pro použití pro nenosné účely v nábytkářství, truhlářství, frézařských dílnách a další použití v interiéru. Struktura desek umožňuje kvalitní zpracování povrchu frézováním a lakováním. Hladký povrch (upravený broušením), pevné hrany, homogennost a výborná obrobitelnost patří ke skvělým vlastnostem tohoto výrobku.MDF desek, které jsou plnohodnotnou a multifunkční alternativou masivního dřeva. Na výběr je ze tří barevných variant, šířka činí 3 metry.

Zobrazit podrobný popis a parametry
Zobrazit dotazy k produktu
Zboží je vystaveno na prodejnách:

Nemáte vybranou variantu produktu. Vyberte si prosím výše.

Naše cena
8 990 Kč
Cena vč. DPH
Podrobný popis produktu
Dotazy k produktu

  Parametry

Šířka
300 cm
Výška
185 cm
Hloubka
42 cm
Skříňka pod TV
Šířka
120 cm
Výška
35 cm
Hloubka
42 cm
nízká skříňka
Šířka
180 cm
Výška
8 cm
Hloubka
42 cm
závěsné police
Šířka
35 cm
Výška
120 cm
Hloubka
30 cm
televizní panel
Šířka
130 cm
Výška
80 cm
Hloubka
3 cm

Popis

Toto je opravdu jedinečný kousek pro odvážné, kteří se nebojí dát najevo, že mají styl. Luxusní obývací stěna LIVE se pyšní vzhledem inspirovaným nejnovějšími trendy. Ty se vyznačují čistými tvary a barvami ve vysokém lesku.

Exkluzivní obývací stěna LIFE je vyrobena z takzvaných Slovník: (MDF) lMDFPolotvrdá dřevovláknitá deska (anglicky Medium Density Fibreboards, MDF) je multifunkční alternativou masivního dřeva. MDF se vyrábí z dřevěných vláken (především smrkových), pojených syntetickým lepidlem, za použití teploty a tlaku. Jsou určeny pro použití pro nenosné účely v nábytkářství, truhlářství, frézařských dílnách a další použití v interiéru. Struktura desek umožňuje kvalitní zpracování povrchu frézováním a lakováním. Hladký povrch (upravený broušením), pevné hrany, homogennost a výborná obrobitelnost patří ke skvělým vlastnostem tohoto výrobku.MDF desek, které jsou plnohodnotnou alternativou masivního dřeva. Vybrat si můžete buď z čistě bílého provedení, nebo doplněného šedými či černými plochami. Ve všech třech variantách je však dodávána v oblíbeném vysokém lesku.

Sestava LIFE je tvořena ze skříňky pod televizi, další nízké skříňky, závěsné police a televizního panelu. Na šířku jí naměříte přesně tři metry, vysoká je 185 a hluboká 42 centimetrů.

Nejen obývací stěny, ale i další nábytek z nabídky společnosti KASVO si můžete prohlédnout v našich kamenných prodejnách.

Dotazy
Prozatím nebyl k produktu položen žádný dotaz? Chcete se zeptat jako první?
Máte-li k produktu jakýkoliv dotaz, komentář nebo připomínku, sdělte je zde nám i ostatním zákazníkům. Děkujeme!
e-mail v žádném případě nezveřejňujeme,
jen na něj zašleme naši odpověď.
Odeslat