Kategorie
3. dekada červenec
Nakupujte na splátky
14
Prodejní místa
Osobní odběr
Rychlé dodání dopravou

Obývací stěna LAUSANNE

SLEVA 50%
VÝPRODEJ
Naše cena:
8 320 Kč
AKCE! Do konce zbývá:
Původní cena:
16 660 Kč
Ušetříte:
8 340 Kč
Doprava
590 Kč
Lze koupit na splátky:
Přidat do seznamu přání:
Produkt je dostupný ve více variantách. Vyberte si variantu níže.

Exkluzivní obývací stěna. Spodní skříňky jsou výklopné, stěna je vyrobena z kvalitních materiálů včetně 22milimetrového Slovník: (lamina) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamina.

Zobrazit podrobný popis a parametry
Zobrazit dotazy k produktu
Zboží je vystaveno na prodejnách:
Zvolte barevnou variantu u obývací stěny

Nemáte vybranou variantu produktu. Vyberte si prosím výše.

Naše cena
8 320Kč
Cena vč. DPH
Podrobný popis produktu
Dotazy k produktu

Popis

Designově úsporná, a proto nadčasová a vhodná téměř do každého interiéru je obývací stěna LAUSANNE.

Čtyři spodní skříňky jsou výklopné a celá stěna je vyrobena z 22milimetrového Slovník: (lamina) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamina, i ostatní použité materiály jsou vysoce kvalitní. Nechybí ani police a prosklené vitríny na předměty, které chcete mít na očích.

Doma si pro obývací stěnu LAUSANNE připravte prostor široký 280 a vysoký 192 centimetry. Hloubka jednotlivých dílů stěny činí 26 až 50 centimetrů. Praktické úchytky jsou samozřejmostí. Výška skříňky pod TV je 39 cm.

Samozřejmě se můžete pro inspiraci podívat i na kompletní nabídku obývacích stěn společnosti KASVO.

Dotazy
Prozatím nebyl k produktu položen žádný dotaz? Chcete se zeptat jako první?
Máte-li k produktu jakýkoliv dotaz, komentář nebo připomínku, sdělte je zde nám i ostatním zákazníkům. Děkujeme!
e-mail v žádném případě nezveřejňujeme,
jen na něj zašleme naši odpověď.
Odeslat