Kategorie
sleva 20
Nakupujte na splátky
19
Prodejní místa
Osobní odběr
Rychlé dodání dopravou

Komoda NOMA N04 4D8 Dub riviera

SLEVA 45%
15 420 Kč
Naše cena:
8 480 Kč
Ušetříte:
6 940 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 8 480 Kč (0%)
Přidat do seznamu přání:
Zboží již nelze objednat.

Komoda NOMA N04 4D8

Zobrazit podrobný popis a parametry
Zobrazit dotazy k produktu
Zboží není aktuálně vystaveno na žádné prodejně.
Podrobný popis produktu
Dotazy k produktu

  Parametry

Šířka
201 cm
Výška
152 cm
Hloubka
40 cm
materiál
Slovník: (lamino) lLaminoLamino někdy označované Slovník: (LTD) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamino
police
Dodáváno v demontu - rozložené

Popis

Komoda NOMA N04 4D8 je vyrobena z odolného Slovník: (lamina) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamina, který zaručuje dlouhou životnost a snadnou údržbu. Její rozměry (šířka 201 cm, výška 152 cm, hloubka 40 cm) nabízejí dostatek úložného prostoru pro vaše oblečení, knihy či dekorace. A co je nejlepší? Patří do oblíbené řady nábytku NOMA, takže můžete snadno sladit svůj interiér s dalšími kousky z této kolekce.

Nenechte si ujít možnost přivést do svého domova tento skvost mezi komodami a těšte se na pořádek a styl ve vašem bydlení.

U všech produktů společnosti KASVO s cenou nad 3 tisíce korun je možnost nákupu na splátky.

Ilustrační foto.

Dotazy
Máte-li k produktu jakýkoliv dotaz, komentář nebo připomínku, sdělte je zde nám i ostatním zákazníkům. Děkujeme!
e-mail v žádném případě nezveřejňujeme,
jen na něj zašleme naši odpověď.
Odeslat
01
Iveta
02.11.2023 22:09

Plánuji koupit komodu s otevřenými poličkami na sklo a kávový service – nejlépe prosklenou (vrchní část). Typ Komoda NOMA N04 4D8 barva: Dub riviera by mi vyhovoval (zakoupený konferenční stolek Indra je také dub, craft, zlatá – DOTAZ: je možné zakoupit i prosklenou verzi? Jaká je konečná cena? Nabízíte i jinou prosklenou komodu?

02
KASVO.cz, admin
03.11.2023 08:38

Dobrý den. Kolekci nábytku NOMA nabízíme jen tak jak je uvedeno. Jiné varianty tohoto nábytku nemáme k dispozici. S pozdravem Kasvo.cz.