Kategorie
3. dekada zari
Nakupujte na splátky
15
Prodejní místa
Osobní odběr
Rychlé dodání dopravou

Šatní skříň MULTI 35 233 cm bílá

Další obrázky a varianty
Šatní skříň MULTI 35 233 cm
Šatní skříň MULTI 35 233 cm bílá
Šatní skříň MULTI 35 233 cm bílá
SLEVA 50%
DOPRAVA ZDARMA
32 150 Kč
Naše cena:
15 990 Kč
Ušetříte:
16 160 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 15 990 Kč (0%)
Přidat do seznamu přání:
Zboží již nelze objednat.

Šatní skříň s propracovaným policovým systémem a závěsnými tyčemi. Dalším bonusem je velké zrcadlo a posuvné dveře.

Zobrazit podrobný popis a parametry
Zobrazit dotazy k produktu
Zboží je vystaveno na prodejnách:
Podrobný popis produktu
Dotazy k produktu

  Parametry

Šířka
233 cm
Výška
218 cm
Hloubka
61 cm
materiál
Slovník: (lamino) lLaminoLamino někdy označované Slovník: (LTD) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamino 16 mm
police
Dodáváno v demontu - rozložené

Popis

Opravdu velkorysá, co se týče úložného prostoru, je tato krásná a praktická šatní skříň jménem MULTI 35. Její další předností je propracovaný policový systém, který vám umožní rozdělit si oblečení ne zimní nebo letní, maminčino a tatínkovo nebo červené a modré. Samozřejmě nechybí ani závěsná tyč na delší oděvy.

Dalším příjemným bonusem šatní skříně MULTI 35 je velké zrcadlo, které zabírá celou polovinu praktických posuvných dveří. Bílá barva celé skříně opticky rozsvítí interiér a je vhodná pro kombinování s jakoukoli další barvou.

Jak už bylo řečeno, šatní skříň MULTI 35 je velká, konkrétně má tyto rozměry: šířka 233, výška 218 a hloubka 61 centimetr. Materiál je kvalitní Slovník: (lamino) lLaminoLamino někdy označované Slovník: (LTD) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamino a dodáme vám ji kam si budete přát v demontovaném sta­vu.

Rozměrový obrázek:
Šatní skříň MULTI 35 233 cm
Dotazy
Máte-li k produktu jakýkoliv dotaz, komentář nebo připomínku, sdělte je zde nám i ostatním zákazníkům. Děkujeme!
e-mail v žádném případě nezveřejňujeme,
jen na něj zašleme naši odpověď.
Odeslat
11
Iveta Striteska
19.07.2020 20:07

Dobry den,muzu se zeptat jaka je tloustka Slovník: (lamina) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamina skrine?

12
KASVO.cz, admin
20.07.2020 13:06

Dobrý den, Multi skříně – tloušťka Slovník: (lamina) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamina je 18 mm. S pozdravem Kasvo.cz

09
Martina
21.06.2020 21:27

Dobrý den ,je možné namontovat pomalý ,posuvný dojezd?

10
KASVO.cz, admin
22.06.2020 10:31

Dobrý den, skříně Multi jsou dodávány bez pomalých dojezdů. S pozdravem Kasvo.cz

07
Ingrid
02.06.2020 20:34

Dobrý den, skříň je bílá lesk nebo mat? Byla by možná případně nějaká kombinace se dřevem (sonoma)? Děkuji

08
KASVO.cz, admin
03.06.2020 08:48

Dobrý den, skříň Multi 35/ 233 cm, je jen v bílém provedení – matná. V jiných dekorech tyto skříně naleznete zde: „https://www.kas­vo.cz/hledat/?q=Mul­ti“. S pozdravem Kasvo.cz.

05
Dagmar
01.11.2018 22:45

Dobrý den,
šířka skříně je 230cm, nebo 233cm jak máte uvedeno na jedné z fotografií? A uložení polic a tyčí odpovídá fotografii 2 ? Děkuji

06
KASVO.cz, admin
02.11.2018 08:32

Dobrý den,

233 cm je celková šířka skříně (vnější rozměr).

Vnitřní rozložení skříně odpovídá druhé fotografii.

S pozdravem Adéla, Kasvo.cz

03
Ekaterina
11.10.2018 10:39

Dobrý den, dá se prohodit posuvné dveře? Aby zrcadlo bylo vpravo? Děkuji

04
KASVO.cz, admin
12.10.2018 08:00

Dobrý den,

záměna dveří bohužel není možná.

S pozdravem Adéla, Kasvo.cz

01
Eva
11.09.2018 09:40

Dobry den,predni strana je v lesku?

02
KASVO.cz, admin
11.09.2018 10:44

Dobrý den Evo ,

přední strana dveří je vyrobena v lesku.

S pozdravem KASVO.