Kategorie
sleva 20
Nakupujte na splátky
19
Prodejní místa
Osobní odběr
Rychlé dodání dopravou

Šatní skříň MULTI 35 183 cm bílá

Další obrázky a varianty
Šatní skříň MULTI 35 183 cm
Šatní skříň MULTI 35 183 cm černá/bílá
Šatní skříň MULTI 35 183 cm bílá
SLEVA 45%
24 990 Kč
Naše cena:
13 740 Kč
Ušetříte:
11 250 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 13 740 Kč (0%)
Přidat do seznamu přání:
Zboží již nelze objednat.

Šatní skříň s propracovaným policovým systémem. Dalším bonusem je velké zrcadlo a posuvné dveře. Materiál Slovník: (lamino) lLaminoLamino někdy označované Slovník: (LTD) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamino.

Zobrazit podrobný popis a parametry
Zobrazit dotazy k produktu
Zboží není aktuálně vystaveno na žádné prodejně.
Podrobný popis produktu
Dotazy k produktu

  Parametry

Šířka
183 cm
Výška
218 cm
Hloubka
61 cm
materiál
Slovník: (lamino) lLaminoLamino někdy označované Slovník: (LTD) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamino 16 mm
police
Dodáváno v demontu - rozložené

Popis

Krásná šatní skříň z kvalitního Slovník: (lamina) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamina bílé barvy, která dodá vaší ložnici, chodbě nebo šatně pocit vzdušnosti, čistoty a svěžesti. Řadí se spíše k těm menším šatním skříním, a to díky šířce 183 centimetrů. Ovšem vysoká je 218 a hluboká 61 centimetr.

Šatní skříň MULTI se pyšní propracovaným policovým systémem a nechybí jí ani závěsná tyč pro delší oděvy, kterým nesluší poskládání do polic. Dalším bonusem je velké zrcadlo, které je umístěno přes celou jednu polovinu posuvných dveří.

Tato skříň rozhodně splní vaše požadavky na dostatek úložného prostoru pro oblečení v kombinaci s elegancí a nadčasovým stylem.

Pokud vás tento styl nábytku zaujal, prohlédněte si i další zrcadlové skříně z naší nabídky.

Rozměrový obrázek:
Šatní skříň MULTI 35 183 cm
Dotazy
Máte-li k produktu jakýkoliv dotaz, komentář nebo připomínku, sdělte je zde nám i ostatním zákazníkům. Děkujeme!
e-mail v žádném případě nezveřejňujeme,
jen na něj zašleme naši odpověď.
Odeslat
07
Margita
16.02.2019 18:19

Dobrý den, ráda bych se zeptala jakou táto šatní skříň má hmotnost v kg.

Šatní skříň MULTI 35 183 cm

S pozdravem Margitová

08
KASVO.cz, admin
19.02.2019 07:58

Dobrý den,

hmotnost šatní skříně je cca 120 kg.

S pozdravem Adéla, Kasvo.cz

04
Kašparová
15.09.2018 21:09

Dobrý den, má tato skříň tichý dojezd, nebo jde případně dokoupit a za jakou cenu? Děkuji Kašparová

06
KASVO.cz, admin
17.09.2018 08:18

Dobrý den,

skříň MULTI nemá tichý dojezd. Není jej možné ani doobjednat.

S pozdravem Adéla, Kasvo.cz

03
Beatrice Mádrová
14.09.2018 20:47

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat z jakého materiálu je druhá část dveří,vedle zrcadlových ? Děkují s pozdravem Beatrice Mádrová

05
KASVO.cz, admin
17.09.2018 08:14

Dobrý den,

skříň je vyrobena z Slovník: (LTD) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.LTD desek. Dveře jsou v provedení bílá ve vysokém lesku.

S pozdravem Adéla, Kasvo.cz

01
Monika
13.08.2018 22:57

Dobrý den, šatní skříň je v lesku nebo matu? Děkuji za odpověď, S pozdravem Říhová

02
KASVO.cz, admin
14.08.2018 08:59

Dobrý den,

přední část skříně je lesklá, zbylý korpus je klasické bílé Slovník: (LTD) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.LTD.

S pozdravem Adéla, Kasvo.cz