Kategorie
sleva 20
Nakupujte na splátky
19
Prodejní místa
Osobní odběr
Rychlé dodání dopravou

Šatní skříň MULTI 31 203 cm dub sonoma/černá

SLEVA 50%
26 090 Kč
Naše cena:
12 990 Kč
Ušetříte:
13 100 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 12 990 Kč (0%)
Přidat do seznamu přání:
Zboží již nelze objednat.

Šatní policová skříň z řady nábytku MULTI se zasouvacími dveřmi a zrcadlem. Vhodná do ložnice i předsíně. Šířka 2 metry.

Zobrazit podrobný popis a parametry
Zobrazit dotazy k produktu
Zboží není aktuálně vystaveno na žádné prodejně.
Podrobný popis produktu
Dotazy k produktu

  Parametry

Šířka
203 cm
Výška
218 cm
Hloubka
61 cm
materiál
Slovník: (lamino) lLaminoLamino někdy označované Slovník: (LTD) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamino 16 mm
police
Dodáváno v demontu - rozložené

Popis

Zvolte si eleganci, prostor a nadčasový design, zvolte si šatní skříň MULTI 31. Jedna její polovina je ozdobena černými, vysoce lesklými pláty, druhá supluje obrovské šatní zrcadlo. Elegantn černou barvu doplňuje jemný a přírodní dub sonoma.

Šatní policová skříň MULTI 31 je opatřena zasouvacími dveřmi. Ty šetří prostor v interiéru a uvnitř skříně ukrývá hotový poklad ještě dřív, než ji naplníte svými oblíbenými kousky oděvů – spoustu větších i menších polic a přihrádek a samozřejmě závěsnou tyč. Je proto vhodná do ložnice i předsíně, ozdobí i vaši samostatnou šatnu.

U skříně MULTI 31, která je vyrobena z kvalitního Slovník: (lamina) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamina, počítejte s šířkou 203 cm, na výšku měří 218 a do hloubky 61 centimetr. Je součástí celé řady skříní se souhrnným názvem MULTI. Přivezeme vám ji až domů.

Rozměrový obrázek:
Šatní skříň MULTI 31 203 cm
Dotazy
Prozatím nebyl k produktu položen žádný dotaz? Chcete se zeptat jako první?
Máte-li k produktu jakýkoliv dotaz, komentář nebo připomínku, sdělte je zde nám i ostatním zákazníkům. Děkujeme!
e-mail v žádném případě nezveřejňujeme,
jen na něj zašleme naši odpověď.
Odeslat