Kategorie
1. dekada kveten
Nakupujte na splátky
14
Prodejní místa
Osobní odběr
Rychlé dodání dopravou

Matrace JIŘINA výška 19 cm

SLEVA 40%
VÝPRODEJ
Naše cena:
5 990 Kč
Původní cena:
9 990 Kč
Ušetříte:
4 000 Kč
Doprava
490 Kč
Lze koupit na splátky:
Přidat do seznamu přání:
Produkt je dostupný ve více variantách. Vyberte si variantu níže.

Oboustranná partnerská matrace. Zaručuje vysokou vzdušnost a má skvělé ortopedické vlastnosti. Sedm zón vás bude během spánku jemně masírovat. Záruka 3 roky.

Zobrazit podrobný popis a parametry
Zobrazit dotazy k produktu

Nemáte vybranou variantu produktu. Vyberte si prosím výše.

Naše cena
5 990Kč
Cena vč. DPH
Podrobný popis produktu
Dotazy k produktu

  Parametry

Šířka
75 cm
Výška
19 cm
Hloubka
200
Nosnost
130 kg

Popis

Oboustranná partnerská matrace je vyrobená z pěn Flexifoam®. Má hřebenovým spoj jádra, který zaručuje vysokou vzdušnost. Její předností je takzvaná 3D Rainbow technologie – díky speciální profilaci na sendvičové vrstvě z kombinace pěn různých vlastností a tuhostí zajišťuje komfort, vzdušnost, ortopedické vlastnosti a dlouhou životnost.

Matrace JIŘINA má navíc anatomickou zónovou masážní profilaci zvanou Relax, což znamená, že je rozdělena na 7 zón, které vás v průběhu spánku jemně masírují.

Partnerský systém zaručuje rozdílnou tuhost stran, a tak vyhoví partnerům s různými požadavky. Měkčí strana je modrobílá – Soft RELAX a tužší strana červená – rovná Hard CLASSIC. Vzdušný potah s letní a zimní stranou je pratelný na 60° C.

Snadnou manipulaci zajišťuje konstrukce ze dvou samostatných částí. Matrace JIŘINA obsahuje upravená vlákna bambusu pohlcující nadměrnou vlhkost, která je následně odvedena rounem z dutých vláken, a matrace je tak stále suchá.

Je vhodná k uložení na všechny tipy lamelových roštů. Doporučená nosnost: do 130 kilogramů. Výška matrace je 19 centimetrů a záruka 3 roky. Testováno: 50 000 ×.

Dotazy
Máte-li k produktu jakýkoliv dotaz, komentář nebo připomínku, sdělte je zde nám i ostatním zákazníkům. Děkujeme!
e-mail v žádném případě nezveřejňujeme,
jen na něj zašleme naši odpověď.
Odeslat
01
Pavla
29.07.2016 13:56

Dobrý den,
je možné položit matraci Jiřina na polohovací rošt a příležitostně pak zvedat hlavovou část, aniž by došlo k poškození matrace? Děkuji.

02
KASVO.cz, admin
29.07.2016 15:47

Dobrý den Pavli,

ano, příležitostní polohování matrace do úhlu 30° je možné. Vhodnějším typem je latexová matrace. Veškerou nabídku sortimentu latexových matrací naleznete na všech našich prodejnách a prodejnách našich odběratelů. Adresy prodejen naleznete v odkaze zde: https://www.kasvo.cz/kontakt/, https://www.cznabytkar.cz/prodejny/.

S pozdravem a přáním hezkého dne KASVO.cz

Podobné kategorie: