Kategorie
3. dekada kveten
Nakupujte na splátky
15
Prodejní místa
Osobní odběr
Rychlé dodání dopravou

Kuchyňská linka MAT 280 cm bílá /truffel

Další obrázky a varianty
Kuchyňská linka MAT 280 cm bílá /truffel
Kuchyňská linka MAT 280 cm bílá /truffel
Kuchyňská linka MAT 280 cm bílá /truffel
SLEVA 51%
26 440 Kč
Naše cena:
12 990 Kč
AKCE! Do konce zbývá:
Ušetříte:
13 450 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 12 990 Kč (0%)
Přidat do seznamu přání:
Zboží již nelze objednat.

Kuchyňská linka o délce 280 centimetrů v krásných světlých barvách. Má v sobě prostor i pro lednici. Lze dokoupit dřez a odsavač par.

Zobrazit podrobný popis a parametry
Zobrazit dotazy k produktu
Zboží není aktuálně vystaveno na žádné prodejně.
Podrobný popis produktu
Dotazy k produktu

  Parametry

Šířka
280 cm
materiál
Slovník: (lamino) lLaminoLamino někdy označované Slovník: (LTD) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamino

Popis

Světlá barva sonoma truffel a bílý mat jsou základem vzhledu této krásné, moderní kuchyně, která nese jméno MAT. Skládá se z různorodých skříněk. Celková šířka kuchyně je 280, výška 200 a hloubka 60 centimetrů, hloubka vrchních skříněk pak 30 centimetrů. navíc je možné do ní umístit lednici, prostor pro ni činí 88 × 60 centimetrů.

Ke kuchyni MAT je možné dokoupit vsazený dřez s odkapávačem nebo odsavač par. Cena kuchyně je uvedena bez spotřebičů a dekorace zobrazených na fotce.

Pro inspiraci se podívejte i na další kuchyně z naší nabídky.

Rozměrový obrázek:
Kuchyňská linka MAT 280 cm
Dotazy
Máte-li k produktu jakýkoliv dotaz, komentář nebo připomínku, sdělte je zde nám i ostatním zákazníkům. Děkujeme!
e-mail v žádném případě nezveřejňujeme,
jen na něj zašleme naši odpověď.
Odeslat
01
Kratochvíl Lubomír
25.12.2018 21:53

Dobrý den, mám dotaz k nabízené kuchyňské lince, linka je dodávaná s pracovní deskou, respektive pokud ano, tak v celku, nebo s výřezy na dřez a spotřebiče? Předem děkuji za brzkou odpověď.

S pozdravem Kratochvíl

02
KASVO.cz, admin
27.12.2018 08:18

Dobrý den,

součástí kuchyně je pracovní deska dodávaná vcelku, bez výřezů na spotřebiče nebo dřez.

S pozdravem Adéla, Kasvo.cz

Podobné kategorie: