Kategorie
1. dekada rijen
Nakupujte na splátky
15
Prodejní místa
Osobní odběr
Rychlé dodání dopravou

Postel MARKO (S) 90 cm s roštem a úložným prostorem

SLEVA 45%
VÝPRODEJ
Naše cena:
9 990 Kč
Původní cena:
18 170 Kč
Ušetříte:
8 180 Kč
Doprava
590 Kč
Lze koupit na splátky:
Přidat do seznamu přání:
Produkt je dostupný ve více variantách. Vyberte si variantu níže.

Prostorná rozkládací pohovka z Slovník: (lamina) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamina s úložným prostorem a roštem. Je určená pro dvě matrace o rozměru 90 × 200 centimetrů. Postel MARKO může mít bočnici jak vpravo, tak vlevo. Maximální nosnost je 90 kilogramů na jedno lůžko.

Zobrazit podrobný popis a parametry
Zobrazit dotazy k produktu
Zboží je vystaveno na prodejnách:
Zvolte barevnou variantu u postele

Nemáte vybranou variantu produktu. Vyberte si prosím výše.

Naše cena
9 990Kč
Cena vč. DPH
Podrobný popis produktu
Dotazy k produktu

  Parametry

Šířka
204 cm
Výška
80 cm
Hloubka
98 cm
Výška sedu
45 cm
Úložný prostor
materiál
Slovník: (lamino) lLaminoLamino někdy označované Slovník: (LTD) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamino 18 mm
Dřevěná
Nosnost
90 kg
Dodáváno v demontu - rozložené

Popis

Rozkládací postele MARKO (S) s přistýlkou z Slovník: (lamina) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamina. Možnost dvou postelí – 90 × 200 cm.

Velikost jednoho šuplíku je 85 × 60 × 12 cm.

Postel je určená pro dvě matrace o rozměru 90 × 200 centimetrů. Možnost dokoupit ještě celou řadu doplňků, například polštář, návlek na matraci a sadu přídavných polic.

Výška bočnice 43 cm, zapuštění matrace pod přední hranu je 7 cm.

Postel MARKO může mít bočnici umístěnu jak vpravo, tak vlevo, je tedy univerzální. Levou nebo pravou variantu si zvolíte až při konečné montáži. Úložný prostor.

Rozměr s odkládacími policemi délka 224 x šířka 116 x výška 80 cm. Marko police.

Postel je dodávána bez matrace. Vyberte si pro své poklady k posteli MARKO ty nejlepší matrace z našeho e-shopu.

Rozměrový obrázek:
MARKO postel (S) 90x200
Dotazy
Máte-li k produktu jakýkoliv dotaz, komentář nebo připomínku, sdělte je zde nám i ostatním zákazníkům. Děkujeme!
e-mail v žádném případě nezveřejňujeme,
jen na něj zašleme naši odpověď.
Odeslat
02
Jana
27.06.2020 15:09

Je postel s označením makro S jednolůžko nebo dvojlůžko co znamená s přistylkou které také nabízíte.

04
KASVO.cz, admin
29.06.2020 14:16

Dobrý den, MARCO S je primárně jednolůžková, lze ji ale vysunutím rozložit na dvě lůžka. Tímto systémem je myšlena zmíněná přistýlka.

S přáním hezkého dne Nucová, kasvo.cz

01
Jana
27.06.2020 14:32

Jsou prosím k teto pohovce dodávány i matrace.

03
KASVO.cz, admin
29.06.2020 14:14

Dobrý den, matrace nejsou součástí výbavy postele MARCO S. Výška matrace je zde limitována do výšky max. 13 cm. Postel je určená pro dvě matrace o rozměru 90 × 200 centimetrů.

S pozdravem Nucová, kasvo.cz