Jak vybrat správnou pohovku?

Ať vybíráte pohodlné a úměrně veliké sezení do kanceláře, recepce, firmy anebo bytu, pohovka je pro každý prostor tím nejlepším místem k pohodlnému sezení. Šetří prostor i peníze. Proto si vyberte takovou, která bude kopírovat nebo následovat váš styl.

Pokud sháníte pohovku, na které chcete občas složit hlavu nebo uložit ke spánku návštěvu, vybírejte z těch, které jsou rozkládací s pružinovou či PUR-pěnovou matrací a úložným prostorem. Dobře si ale změřte prostor, který vám rozložená pohovka zabere. Vyhnete se tak přesunování okolního nábytku.

Pokud už dopředu víte, že vám pohovka bude sloužit pouze k pohodlnému sezení a občas ji využijete ke zdravému poobědovému odpočinku, volte klasickou pohovku s polštáři. Pohodlná bude stejně, i když nebude rozkládací.

Omezovat se nemusíte ani ve stylu a materiálu čalounění. Pohovky z kůže nebo ekokůže uspokojí zákazníky, kteří hledají přirozený luxus. Látkové pohovky zase ty z vás, kteří hledají praktičnost a příjemný vzhled. Čištění pohovky v kůži či látce půjde s určenými přípravky stejně snadno.

spacer
Zboží které by vás mohlo zajímat
Mít k dispozici lůžko navíc se vždycky hodí, ať už u vás přespí návšt... Prohlédnout zboží →
V každé domácnosti se najde spousta drobností, které nepoužíváme denn... Prohlédnout zboží →
Máte rádi to nejlepší? Nevzdávejte se maxima ani v otázce vybavení sv... Prohlédnout zboží →
Rustikální styl navozuje atmosféru domova na venkově, selského staven... Prohlédnout zboží →
Tvary, materiály, barvy i design, které jsou in. Ozvláštněte svůj byt... Prohlédnout zboží →
Tradice, kvalita, nadčasový vzhled. Takové jsou pohovky a sedačky, kt... Prohlédnout zboží →