Jak vybrat správnou komodu?

Komoda je geniálním kusem nábytku. S komodou dostane vaše oblečení pevný řád. Jakékoli místnosti dáte chytrý úložný prostor. A sobě ušetříte čas. Hledání doplňků, dokladů anebo oblečení už vám nebude dělat problém. V komodě totiž žádná věc nenajde skrýš.

Výběr komod je opravdu široký. Správnou komodu vybírejte především podle toho, aby vyhovovala vám, vašemu oblečení a prostoru, do kterého ji chcete usadit. Upřednostňujete komodu se zásuvkami, dvířky anebo byste uvítali kombinaci obojího? Do pokoje se vám bude hodit úzká, ale vysoká komoda? Anebo nízká a široká? Jaká místnost bude jejím stanovištěm? A co konkrétně chcete do komody odkládat? Máte v odpovědích jasno? Pak jste na dobré cestě ke koupi správné komody.

Než prodejci řeknete ano, ještě jednou se ale ujistěte, že vzhled komody nenaruší koncept dané místnosti. Design komody musí zapadnout k ostatnímu nábytku a nejlépe i k doplňkům, které v pokoji již máte, nebo teprve plánujete dokoupit. V opačném případě si domů pořizujete nevkusný solitér. A to nechcete. Je to tak?

spacer
Zboží které by vás mohlo zajímat
Jeden z nejkvalitnějších a nejodolnějších materiálů pro výrobu nábytku... Prohlédnout zboží →
Slovník: (Lamino) lLaminoLamino někdy označované Slovník: (LTD) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.Lamino je snad nejrozšířenější materiál pro výrobu nábytku. Jedná se o... Prohlédnout zboží →
Mít zvlášť uloženo prádlo, zvlášť ponožky, šperky nebo jiné drobnosti ... Prohlédnout zboží →
Dýha je perfektní náhražka dřeva, kterou někteří odborníci považují za... Prohlédnout zboží →