Kategorie
3. dekada zari
Nakupujte na splátky
15
Prodejní místa
Osobní odběr
Rychlé dodání dopravou

Jídelní set DELI bez stolu DUB tmavý - BA 21

Další obrázky a varianty
Jídelní set  DELI  bez stolu
Jídelní set  DELI  bez stolu BUK BA 21 - šedá
Jídelní set  DELI  bez stolu švestka/332
Zobrazit více obrázků +
SLEVA 50%
DOPRAVA ZDARMA
Naše cena:
11 770 Kč
Původní cena:
23 550 Kč
Ušetříte:
11 780 Kč
Přidat do seznamu přání:
Zboží již nelze objednat.

Klasický kuchyňský jídelní set bez stolu. Rohová lavice s úložným prostorem a dvě židle. Lavice je univerzální, materiál Slovník: (lamino) lLaminoLamino někdy označované Slovník: (LTD) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamino.

Zobrazit podrobný popis a parametry
Zobrazit dotazy k produktu
Zboží je vystaveno na prodejnách:
Podrobný popis produktu
Dotazy k produktu

  Parametry

Lavice
Šířka
168 x 128 cm
Výška
90 cm
židle
Výška
90 cm

Popis

Klasický kuchyňský jídelní set, který nabídne vám i vašim hostům posezení jak na tradičních židlích, tak na pohodlné rohové lavici. Je vyrobena z Slovník: (lamina) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamina a potažena látkou v barvě hnědá nebo několik odstín šedé.

Rohová lavice kuchyňského setu DELI v sobě skrývá úložným prostor a je vyrobena z Slovník: (lamina) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamina.  Šířka lavice je 168 × 128 centimetrů, výška rovných 90 centimetrů. Stejně tak je vysoká židle. Lavice je univerzální, tedy použitelná na dvě různé strany. 

Ke kuchyňskému setu si z nabídky společnosti KASVO určitě vyberete i ten nejlepší jídelní stůl.

Rozměrový obrázek:
DELI kuch.set bez stolu
Dotazy
Máte-li k produktu jakýkoliv dotaz, komentář nebo připomínku, sdělte je zde nám i ostatním zákazníkům. Děkujeme!
e-mail v žádném případě nezveřejňujeme,
jen na něj zašleme naši odpověď.
Odeslat
03
Kuchyňský set DELI
03.11.2017 08:55

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda u sestavy kuchyňský set DELI je možnost univerzálnosti stran. Děkuji Sedláková

04
KASVO.cz, admin
03.11.2017 09:08

Dobrý den,

kuchyňský set je univerzální.

S pozdravem Adéla, Kasvo.cz

01
Nikola Široká
14.08.2017 23:34

Dobrý den ráda bych celý koupila také se stolem,myslela jsem,že je vše dohromady a poslala jsem objednávku až po důkladnějším přečtení jsem zjistila,že není součástí, máte nějaký, který by se hodil, popř. rovnou ten z obrázku a jaká by byla cena? Děkuji za odpověď a přeji pěkný den Nikola Široká

02
KASVO.cz, admin
15.08.2017 08:15

Dobrý den paní Široká,

k jídelnímu setu DELI nabízíme i stejnojmenný jídelní stůl. Najdete jej pod tímto odkazem.

S pozdravem Adéla, Kasvo.cz

Podobné kategorie: