Kategorie
2. dekada cerven
Nakupujte na splátky
14
Prodejní místa
Osobní odběr
Rychlé dodání dopravou

Konferenční stolek TACOMA MDF bílá vysoký lesk / MDF dub Sonoma

SLEVA 50%
Naše cena:
5 690 Kč
AKCE! Do konce zbývá:
Původní cena:
11 400 Kč
Ušetříte:
5 710 Kč
Doprava
490 Kč
Lze koupit na splátky:
Přidat do seznamu přání:
NA OBJEDNÁVKU - orientační termín dodání
srpen - září 2021

Konferenční stůl se zásuvkou. barevná kombinace dub sonoma + bílá ve vysokém lesku. Rozměry: šířka 110, výška 42 a hloubka 70 centimetrů. Vyrobeno z Slovník: (MDF) lMDFPolotvrdá dřevovláknitá deska (anglicky Medium Density Fibreboards, MDF) je multifunkční alternativou masivního dřeva. MDF se vyrábí z dřevěných vláken (především smrkových), pojených syntetickým lepidlem, za použití teploty a tlaku. Jsou určeny pro použití pro nenosné účely v nábytkářství, truhlářství, frézařských dílnách a další použití v interiéru. Struktura desek umožňuje kvalitní zpracování povrchu frézováním a lakováním. Hladký povrch (upravený broušením), pevné hrany, homogennost a výborná obrobitelnost patří ke skvělým vlastnostem tohoto výrobku.MDF desek.

Zobrazit podrobný popis a parametry
Zobrazit dotazy k produktu
Máte vybráno:
Konferenční stolek TACOMA
barva: MDF bílá vysoký lesk / MDF dub Sonoma
NA OBJEDNÁVKU - orientační termín dodání
srpen - září 2021
Výnos zboží do patra:
Přejete si zboží vynést do bytu či domu?
Naše cena
5 690Kč
Cena vč. DPH
Podrobný popis produktu
Dotazy k produktu

  Parametry

Šířka
110 cm
Výška
42 cm
Hloubka
70 cm

Popis

Elegance, nadčasovost a luxusní kombinace přírodního dubu sonoma a bílé barvy ve vysokém lesku. Jsou to vaše oblíbené odstíny? Máte rádi vzdušnost a jedinečnost? Pokud jste odpověděli dvakrát ano, pak by vám mohl padnout do oka konferenční stolek TACOMA.

Tento krásný konferenční stůl se pyšní jednoduchým, ovšem důmyslným designem, ve kterém se obě zvolené barvy skvěle doplňují. Materiálem, který výrobce zvolil, jsou Slovník: (MDF) lMDFPolotvrdá dřevovláknitá deska (anglicky Medium Density Fibreboards, MDF) je multifunkční alternativou masivního dřeva. MDF se vyrábí z dřevěných vláken (především smrkových), pojených syntetickým lepidlem, za použití teploty a tlaku. Jsou určeny pro použití pro nenosné účely v nábytkářství, truhlářství, frézařských dílnách a další použití v interiéru. Struktura desek umožňuje kvalitní zpracování povrchu frézováním a lakováním. Hladký povrch (upravený broušením), pevné hrany, homogennost a výborná obrobitelnost patří ke skvělým vlastnostem tohoto výrobku.MDF desky, tedy materiál, který je plnohodnotnou náhradou nejkvalitnějšího masivu.

Kromě horní prostorné odkládací plochy vám konferenční stolek CYNTHIA nabízí ještě jednu malou zásuvku na drobnosti. Co se týče rozměrů, jsou takovéto: šířka 110, výška 42 a hloubka přesně 70 centimetrů.

Je bílá barva váš favorit? Pak si prohlédněte i další bílé konferenční stoly z naší nabídky. Pokud váš nákup přesáhne 3 000 korun, můžete si platbu rozdělit do splátek. A samozřejmě nabízíme možnost dopravy až domů.

Dotazy
Prozatím nebyl k produktu položen žádný dotaz? Chcete se zeptat jako první?
Máte-li k produktu jakýkoliv dotaz, komentář nebo připomínku, sdělte je zde nám i ostatním zákazníkům. Děkujeme!
e-mail v žádném případě nezveřejňujeme,
jen na něj zašleme naši odpověď.
Odeslat