Kategorie
1. dekada cervenec 2020
Nakupujte na splátky
14
Prodejní místa
Osobní odběr
Rychlé dodání dopravou

Konferenční stolek CYNTHIA MDF bílá vysoký lesk / sklo / chrom

SLEVA 51%
Naše cena:
4 490 Kč
Původní cena:
9 080 Kč
Zboží již nelze objednat.

Konferenční stůl z dřevovláknitých desek, v bílé barvě a s povrchovou úpravou vysoký lesk. Šířka: 120 centimetrů.

Zobrazit podrobný popis a parametry
Zobrazit dotazy k produktu
Zboží je vystaveno na prodejnách:
Podrobný popis produktu
Dotazy k produktu

  Parametry

Šířka
120 cm
Výška
40 cm
Hloubka
65 cm

Popis

Skutečně exkluzivní kousek nábytku, který zaručeně přitáhne pozornost v obývacím pokoji i kanceláři. To je konferenční stolek CYNTHIA.

Tento jedinečný konferenční stůl je vyroben z vysoce kvalitních Slovník: (MDF) lMDFPolotvrdá dřevovláknitá deska (anglicky Medium Density Fibreboards, MDF) je multifunkční alternativou masivního dřeva. MDF se vyrábí z dřevěných vláken (především smrkových), pojených syntetickým lepidlem, za použití teploty a tlaku. Jsou určeny pro použití pro nenosné účely v nábytkářství, truhlářství, frézařských dílnách a další použití v interiéru. Struktura desek umožňuje kvalitní zpracování povrchu frézováním a lakováním. Hladký povrch (upravený broušením), pevné hrany, homogennost a výborná obrobitelnost patří ke skvělým vlastnostem tohoto výrobku.MDF desek, které jsou plnohodnotnou náhradou masivního dřeva. Jako barvu zvolil výrobce bílou, jako povrchovou úpravu elegantní vysoký lesk.

I tvar konferenčního stolu CYNTHIA je velmi elegantní. Dřevovláknitou desku doplňují dvě skleněné desky a několik chromových válců, které vše drží pohromadě. Konstrukce konferenčního stolu CYNTHIA je velmi pevná a betelná.

Šířka tohoto konferenčního stolu je 120, výška 40 a hloubka 65 centimetrů. Další krásné a praktické konferenční stoly z naší nabídky najdete v e-shopu společnosti KASVO nábytek.

Dotazy
Prozatím nebyl k produktu položen žádný dotaz? Chcete se zeptat jako první?
Máte-li k produktu jakýkoliv dotaz, komentář nebo připomínku, sdělte je zde nám i ostatním zákazníkům. Děkujeme!
e-mail v žádném případě nezveřejňujeme,
jen na něj zašleme naši odpověď.
Odeslat