Kategorie
2. dekada brezen 2019 sedacky2. dekada brezen 2019 postele2. dekada brezen 2019 pohovky
Nakupujte na splátky
15
Prodejní místa
Osobní odběr
Rychlé dodání dopravou

Elegantní kombinovaná komoda ROMA 4x zásuvky + 1x skříňka

Další obrázky a varianty
buk
olše
dub Sonoma
SLEVA 52%
Naše cena:
1 960 Kč
AKCE! Do konce zbývá:
Původní cena:
4 100 Kč
Doprava:
490 Kč
Na splátky lze nakupovat zboží od 3000 Kč
Produkt je dostupný ve více variantách. Vyberte si variantu níže.

Kombinovaná komoda, kterou vám nabízíme v několika barevných dekorech. Kvalitní úchytky a materiál Slovník: (lamino) lLaminoLamino někdy označované Slovník: (LTD) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamino.

Zobrazit podrobný popis a parametry
Zobrazit dotazy k produktu

Nemáte vybranou variantu produktu. Vyberte si prosím výše.

Naše cena
1 960 Kč
Cena vč. DPH
Podrobný popis produktu
Dotazy k produktu

  Parametry

Šířka
85 cm
Výška
75 cm
Hloubka
46 cm

Popis

Úložného prostoru není nikdy dost, a tak dozajista oceníte tuto komodu ROMA se čtyřmi zásuvkami na drobnosti a jednu skříňku na větší předměty.

Pro komodu ROMA potřebujete prostor o šířce 85 centimetrů a výšce 75 centimetrů. Na hloubku měří 46 centimetrů. Síla použitého materiálu je 16 mm.

Komodu ROMA můžete krásně kombinovat s nábytkem ROMA ze stejné řady.

Dotazy
Máte-li k produktu jakýkoliv dotaz, komentář nebo připomínku, sdělte je zde nám i ostatním zákazníkům. Děkujeme!
e-mail v žádném případě nezveřejňujeme,
jen na něj zašleme naši odpověď.
Odeslat
03
Jakub
13.06.2017 15:25

Dobrý den. Jaká je tloušťka použitého Slovník: (lamina) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamina? 15 nebo 18mm?

04
KASVO.cz, admin
13.06.2017 15:37

Dobrý den,

síla použitého Slovník: (lamina) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamina je 16 mm.

S pozdravem Adéla, Kasvo.cz

01
Olga
12.12.2015 20:53

Dobrý den, dodáváte skříňku již smontovanou? Děkuji. O.

02
KASVO.cz, admin
14.12.2015 09:19

Dobrý den Olgo,

zboží dodáváme demontované. Rozložené do balíků.

S pozdravem a přáním hezkého dne KASVO.cz