Kategorie
3. dekada zari
Nakupujte na splátky
14
Prodejní místa
Osobní odběr
Rychlé dodání dopravou

Klasická šuplíková komoda ROMA - 4 zásuvky

Další obrázky a varianty
 Klasická šuplíková komoda ROMA - 4 zásuvky bílá
 Klasická šuplíková komoda ROMA - 4 zásuvky dub Sonoma
 Klasická šuplíková komoda ROMA - 4 zásuvky buk
Zobrazit více obrázků +
SLEVA 40%
VÝPRODEJ
Naše cena:
4 190 Kč
Původní cena:
6 990 Kč
Doprava:
490 Kč
Lze koupit na splátky:
Produkt je dostupný ve více variantách. Vyberte si variantu níže.

Komoda.

Zobrazit podrobný popis a parametry
Zobrazit dotazy k produktu

Nemáte vybranou variantu produktu. Vyberte si prosím výše.

Naše cena
4 190 Kč
Cena vč. DPH
Podrobný popis produktu
Dotazy k produktu

  Parametry

Šířka
88,5 cm
Výška
73 cm
Hloubka
45 cm
materiál
Slovník: (lamino) lLaminoLamino někdy označované Slovník: (LTD) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamino 16 mm

Popis

Úložného prostoru není nikdy dost, a tak dozajista oceníte tuto komodu ROMA se čtyřmi prostornými podlouhlými zásuvkami na drobnosti nebo oblečení.

Pro komodu ROMA potřebujete prostor o šířce 88,5 centimetru a výšce 73 centimetrů. Na hloubku měří 45 centimetrů. Síla použitého materiálu je 16 mm.

Komodu ROMA můžete krásně kombinovat s nábytkem ROMA ze stejné řady.

Dotazy
Máte-li k produktu jakýkoliv dotaz, komentář nebo připomínku, sdělte je zde nám i ostatním zákazníkům. Děkujeme!
e-mail v žádném případě nezveřejňujeme,
jen na něj zašleme naši odpověď.
Odeslat
01
Eva Jirsová
18.06.2020 10:39

Zajímalo by mne zda je u této komody i zadní stěna,a z jakého materiálu je vyroben spodní díl šuplíku. Mám nedobrou zkušenost,kdy šuplík je vyroben z papundeklu a nasazen do malé rýhy na zadní liště.
Děkuji za odpověď. Jirsová

02
KASVO.cz, admin
18.06.2020 12:15

Dobrý den, komoda Roma 4Z, zadní stěna je jen z tenoučké dřevotřísky. Spodek šuplíků je také z tenké dřevotřísky naklepaný hřebíčky zespodu, bočnice jsou z pevného Slovník: (lamina) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamina. Dno komoda nemá. s pozdravem Kasvo.cz.